Naujos ir pristatomos 3M asmeninės apsaugos priemonės

Naujausios asmeninės apsaugos priemonės

Produktai, saugantys kiekvieno darbuotojo sveikatą

Naujausios 3M asmeninės apsaugos priemonės

saugos Jūsų sveikatą ir suteiks pasitikėjimo.

3M kuria asmeninių apsaugos priemonių (AAP) standartus ir yra naujovių priešakyje. Šiame puslapyje rasite naujausius darbuotojų saugos produktus ir sprendimus.

 • 3M™ Speedglas™ suvirinimo skydelis G5-01

  Remiantis suvirintojų, kurie kasdien dirba sunkiomis sąlygomis, atsiliepimais, šis suvirinimo skydelis su automatiškai užtamsėjančiu filtru yra sukurtas taip, kad būtų universalus kaip ir Jūs.

 • 3M™ PELTOR™ ProTac™ III apsauginės ausinės

  3M™ PELTOR™ ProTac™ III apsauginės ausinės su aplinkos garsų klausymo funkcija, kuri veikia atsižvelgiant į triukšmo stiprumą, padeda sutelkti dėmesį į darbą ir triukšmingoje aplinkoje bendrauti su bendradarbiais nenusiimant klausos apsaugos priemonės. Dėl stereofoninio grįžtamojo ryšio galėsite girdėti pavojaus signalus, įspėjamuosius šūksnius ir atbulomis važiuojančias transporto priemones bei geriau nustatyti jų kryptį.

 • 3M™ PELTOR™ WorkTunes™ Pro apsauginės ausinės

  Su naujosiomis 3M™ WorkTunes™ Pro apsauginėmis ausinėmis dirbant lengviau klausytis mėgstamos muzikos. Jeigu dirbate triukšmingoje aplinkoje, tikrai turėtumėte pasirinkti apsaugines ausines, kurios ne tik saugotų jūsų klausą, bet ir teiktų malonumą ausims. Šiose apsauginėse ausinėse yra įdiegtos funkcijos, kuriomis smagu naudotis, todėl niekada nepamiršite jų dėvėti.

 • 3M™ Aura™ 9300+ serijos dalelių respiratoriai

  Nustatome naujus komforto ir patogumo standartus. 3M dalelių respiratoriai Aura 9300+ – naujas žingsnis tobulinant patogias kvėpavimo takų apsaugos priemones.

 • 3M™ 6000i serijos organinių garų filtrai su naudojimo laiko indikatoriumi

  Šiuose unikaliuose, tik 3M gaminamuose naujoviškuose ir paprastai naudojamuose filtruose, įtaisyti naudojimo laiko indikatoriai, padedantys naudotojams nustatyti, kada metas keisti filtrus.

 • 3M™ Versaflo™ TR-600 oro filtravimo įrenginys

  Pažangesnė technologija, dar geresnė oro filtravimo kokybė – jūsų pasaulis ką tik tapo dar saugesnis.

 • 3M™ Scotchgard™ nuo rasojimo lęšius sauganti danga

  Nuo rasojimo sauganti technologija - tai aiškesnis vaizdas.

 • Šalmas G3501, apsaugantis nuo didelio karščio

  Ekstremalios temperatūros, metalo kibirkštys ir purslai. Jeigu dirbate tokį darbą, jokiu būdu negalite rizikuoti darbuotojų apsauga ir komfortu.

 • 3M™ Speedglas™ 9100XXi rinkinys su automatiškai užtamsėjančiu filtru

  Spalvas ir detales matykite ryškiau. Naujo automatiškai užtamsėjančio filtro dėka galite atlikti suvirinimo, šlifavimo darbus ir ryškiau matyti darbo rezultatus.

Sekite mus
Keisti vietovę
Lietuva - Lietuvių k.