Šviesą atspindinti medžiaga

Šviesą atspindinčios medžiagos

Sukurkite saugesnį pasaulį

 • Pristatome 3M™ Scotchlite™ šviesą atspindinčias medžiagas

  Ne viskas auksas, kas auksu žiba! Neprilygstama kokybė ir universalumas - paprastai įsigyjama mūsų partnerių tiekiama apranga su šviesą atspindinčiais elementais. Šviesą atspindinčios medžiagos, lipnios plėvelės, ypač gerai matoma apranga, specialios šviesą atspindinčios medžiagos ir dažai.


Produktų katalogas

 • Šviesą atspindinti medžiaga – audiniai skirti prisiūti ant apsauginės, sportinės ir įprastinės aprangos. Taip pat galima įsigyti fluorescencinių spalvų audinių, kad apranga būtų geriau matoma dieną ir prasto apšvietimo sąlygomis. Scotchlite šviesą atspindinčios medžiagos yra sudarytos iš plačiakampių, atvirų, šviesą atspindinčių lęšių, kurie pritvirtinti prie įvairių rūšių tvirto audinio pagrindo. Juos galima lengvai prisiūti prie kitų audinių, be to, gaminant ženklus ir emblemas juos galima išsiuvinėti arba ant jų spausdinti šilkografijos būdu. Audiniai gali būti karpomi rankomis, pjaustomi ir iškertami.

  Peržiūrėti produktus

 • 3M™ Scotchlite™ šviesą atspindinčios lipnios plėvelės tvirtinamos ant apsauginės, sportinės ir kasdieninės aprangos. Scotchlite™ šviesą atspindinčios medžiagos pagamintos iš plataus kampo šviesą atspindinčių lęšių, kurie pritvirtinti prie šiluma aktyvinamo lipniojo sluoksnio. Šios plėvelės puikiai tinka įvairiausių formų, dydžių, skaičių, raidžių, emblemų, ženklų, logotipų ir etikečių gamybai ir dažnai naudojamos ištisiniams laminuotiems apvadams ir juostelėms gaminti.

  Peržiūrėti produktus

 • 3M™ šviesą atspindinčios medžiagos High Gloss - tai ypač blizgūs produktai, kurie tinkamai naudojami gali pagerinti apsauginę aprangą dėvinčio asmens matomumą prasto apšvietimo sąlygomis, kai apranga apšviečiama automobilio žibintų. Šviesą atspindintys High Gloss produktai pagaminti iš ypač gerai šviesą atspindinčių mikroprizmių, suformuotų ant lanksčios, blizgios ir ultravioletinei spinduliuotei atsparios polimerinės plėvelės.

  Peržiūrėti produktus

 • Šviesą atspindinti juosta
  Šviesą atspindinti juosta

  3M™ Scotchlite lipnios šviesą atspindinčios plėvelės yra sudarytos iš spaudimui jautrių klijų ir plataus kampo šviesą atspindinčių lęšių. Jas lengva naudoti ant kieto pagrindo – tiesiog nuimkite apsauginę pagrindą ir priklijuokite. Šios plėvelės gali būti pjaunamos rankiniu būdu, pagal matricą ar išpjaunamos nepažeidžiant pagrindo, ant jų galima spausdinti šilkografijos būdu. Nerekomenduojama naudoti ant drabužių, kurie bus skalbiami. Žymėjimo plėvelės yra su papildomu audinio tinkleliu ir yra skirtos klijuoti ant šalmų ir kietų paviršių.

  Peržiūrėti produktus

Pasaulinė dizaino laboratorija

 • Visame pasaulyje teikiamos laboratorijos paslaugos: Dizainas, užtikrinantis gerą matomumą

  Visame pasaulyje teikiamos laboratorijos paslaugos: Dizainas, užtikrinantis gerą matomumą

  Prieš pradėdami gamybą išmatuokite šviesą atspindinčios aprangos efektyvumą. 3M™ Scotchlite™ šviesą atspindinčios medžiagos – puiki priemonė kuriant produktus, kurie juos dėvinčius asmenis daro gerai matomus! Pasitelkite mūsų šviesos atspindėjimo tyrimų patirtį, bandymų, mokslinių tyrimų ir plėtros pajėgumus. Mūsų ekspertų grupė jums padės šiose srityse:

  - produkto pasirinkimas,
  - dizaino modifikavimas,
  - dizaino palyginimas,
  - efektyvumo bandymas,
  - reglamentų atitiktis,
  - išdėstymo žinynas 360° matomumui užtikrinti.

  Susipažinti su pasauline dizaino laboratorija


Vaizdo įrašai


Papildoma informacija

Kodėl verta rinktis 3M šviesą atspindinčią medžiagą?

 • Technologija

  Pasikliaukite originalu.

  • 3M™ Scotchlite™ šviesą atspindinčių medžiagų technologija dabar kaip niekada pažangi. Tūkstančiai glaudžiai išdėstytų stiklo rutuliukų atspindi į juos krintantį šviesos srautą atgal į šviesos šaltinį. 3M™ Scotchlite™ šviesą atspindinčios medžiagos nepaprastai puikiai pasitvirtino naudojama kaip darbinės ir apsauginės aprangos elementas. 3M™ Scotchlite™ šviesą atspindinčias medžiagas galite savo nuožiūra įtraukti į savo įmonės gamybos procesą ir tokiu būdu dar labiau pagerinti gaminamus aukštos kokybės produktus.
  • - Nuolat didiname 3M™ Scotchlite™ šviesą atspindinčių medžiagų prekės ženklo žinomumą, taip užtikrindami didesnę darbinės ir apsauginės aprangos su 3M™ Scotchlite™ šviesą atspindinčiomis medžiagomis paklausą. Naudokite Scotchlite™ prekės ženklo patikimumą savo gaminių populiarinimui. Siūlome aktyvią pagalbą ir teikiame visas reikiamas priemones. Nesileiskite į kompromisus – pasikliaukite rinkos lyderiu ir bendradarbiaudami gaukite kuo daugiau naudos savo įmonei.
  • - Prekės ženklo žinomumas
   - Aukšta produktų kokybė
   - Moksliniai tyrimai ir vystymas JAV ir Vokietijoje
   -Visapusis reikalavimų dabinei aprangai išmanymas
   - Ekspertų patarimai standartų ir reglamentų klausimais
   - Patyręs klientų aptarnavimo personalas ir visapusė produkto techninė priežiūra

 • Matomas sprendimas

  Matomas sprendimas

  Nuolat kurdami naujoves rinkai pristatėme naujų produktų, tokių kaip pramoniniam skalbimui ir ugniai atsparūs gaminiai.

  Dabar mūsų produktų grupė sudaryta iš daugiau nei 50 skirtingų produktų, todėl bet kokiam naudojimo būdui galime pasiūlyti tinkamą 3M™ Scotchlite™ šviesą atspindinčią medžiagą.


3M šviesą atspindinčios medžiagos

Pagal atgalinio atspindžio technologiją pagaminta 3M™ Scotchlite šviesą atspindinti medžiaga – universalumo ir funkcionalumo derinys. Medžiaga lengvai prižiūrima. Pasitelkite kūrybiškumą ir rasite daug jos pritaikymo galimybių.

Ją galima lengvai prisiūti prie kitų audinių, gaminti ženklus ir emblemas, išsiuvinėti ar spausdinti ant jos šilkografijos būdu. Medžiagos gali būti karpomos rankomis, iškertamos štampais, pjaustomos arba karpomos.