1. 3M Lietuvoje
  2. 3M Transporto pramonė

3M Transporto pramonė

Tokijo kelių infrastruktūra Japonijoje
Saugesni, greitesni ir lengvesni būdai judėti pasaulyje.
Peržiūrėti produktus transporto pramonei

Transporto pramonės rinkos

Kad pasaulis judėtų į priekį.

Oru, vandeniu ar sausuma. Nuo krovininių laivų iki motorolerių. Atliekame svarbų vaidmenį efektyviau kurdami saugesnes, patogesnes, patrauklesnes, ilgaamžiškesnes ir ekologiškesnes novatoriškas transporto rūšis. Nesvarbu, ar važiuojate traukiniu, ar skrendate aukštai debesyse. Galite pasikliauti, kad 3M padės jums judėti į priekį.

 

  • Kad pasaulis judėtų į priekį.

    Nesvarbu, kur ir kokiu būdu keliaujate – oru, vandeniu ar sausuma. Nuo krovininių laivų iki motorolerių – 3M apima didelę transporto įvairovę.

    Atliekame svarbų vaidmenį efektyviai kurdami saugesnes, patogesnes, patrauklesnes, ilgaamžiškesnes ir ekologiškesnes inovatyvias transporto rūšis, nesvarbu, ar važiuosite traukiniu, ar skrisite aukštai debesyse. Nuo paviršių apsaugos iki sandarinimo medžiagų, nuo akustikos iki svorio valdymo, netgi laidumo ir smūgių srityse – 3M nuolat ieško naujų būdų, kaip padėti gamintojams, vežėjams ir keliautojams pasiekti savo tikslus, kurdama įvairius sprendimus, nuo dizaino iki kasdienių operacijų.

 


Inovacijos, kurios veikia

Inovacijos, kurios veikia


Apie 3M transporto pramonės rinkas

  • 3M – tai ekspertai, kurie padeda sujungti tolimus taškus, teikdami produktus, saugos sprendimus ir sistemas, kurios idealiai veikia kartu. Nuo sandarinimo medžiagų ir klijų iki elektroninių mokesčių surinkimo sprendimų ir automobilių aikštelių valdymo sistemų – mes žinome, kad tinkamai integruotos sistemos padeda sklandžiai ir saugiai atlikti kasdienes užduotis.