Miško kraštovaizdis
Mūsų įsipareigojimas tvariajai miškininkystei

Manome, kad esame atsakingi už nykstančių rūšių ir buveinių apsaugą visame pasaulyje.

Mūsų įsipareigojimas tvariajai miškininkystei

3M yra viena iš labiausiai pasaulyje už savo nuopelnus aplinkosaugai pripažintų bendrovių.

Jau daugiau nei 40 metų 3M yra tarptautinių bendrovių lyderė, pirmoji pradėjusi taikyti tvarios plėtros principus savo gamybos procese, pradėjusi nuo savo novatoriškos „Pollution Prevention Pays“ (3P) programos 1975 m. ir iki šiol sukūrusi daugybę tvarių produktų.

Taip pat esame savo bendrovėje nustatę griežtus aplinkosaugos tikslus spręsdami klimato kaitos, vandens tausojimo, oro taršos ir atliekų mažinimo klausimus, taip pat didindami perdirbamumą ir perdirbtų medžiagų naudojimą savo pakuotėse.

Būdami tarptautine bendrove esame įsitikinę, kad esame atsakingi prieš visuomenę ir ypač bendruomenes, kuriose gyvename ir dirbame. Tai apima nykstančių rūšių ir buveinių apsaugą. „The Nature Conservancy“ paaukojome daugiau nei 20 mln. dolerių nykstančiai biologinei įvairovei ir buveinėms Jungtinėse Valstijose, Kinijoje, Meksikoje ir Brazilijoje apsaugoti.

 


Atsakingas popieriaus išteklių tiekimas

 

  • Siekdami tvarios plėtros esame įsipareigoję palaikyti atsakingą miškų tvarkymą. Išteklių savo popieriaus produktams gauname iš tiekėjų, kurių vertybės mūsų manymu sutampa su mūsų ir kurie stengiasi apsaugoti miškus.

    3M medienos ir popieriaus išteklių politika sukurta užtikrinti, kad visa medienos masė, naudojama mūsų popieriniuose produktuose ir pakuotėse, būtų iš šaltinių, kurie saugo miškus ir gerbia teises darbuotojų ir žmonių, kurių gyvenimas priklauso nuo miškų. 3M priima tik tokį medžio pluoštą, kurio šaltinį galima atsekti ir įrodyti, kad jis buvo įsigytas legaliai, saugant daug anglies sankaupų turinčius miškus, laikantis išsaugojimo vertybių ir gerbiant darbuotojų bei vietinių gyventojų teises.

    Bendradarbiaujame su „The Forest Trust“ (TFT) – pelno nesiekiančia organizacija, kuri padeda įmonėms kurti ir įgyvendinti atsakingą medienos masės ir popieriaus išteklių tiekimą ir tobulinti miškų tvarkymą pasaulinėje tiekimo grandinėje. Mes bendradarbiaujame su mūsų tiesioginiais ir netiesioginiais tiekėjais, kad atsektume 3M medžiagų šaltinius nuo malūnų iki miškų, juos informuotume apie politikoje išdėstytus miškininkystės klausimus ir palaikytume juos kuriant savo atsakingo pluošto tiekimo programas. Šis bendradarbiavimas mūsų politikos pagrindu padeda mūsų tiekimo grandinėje skatinti atsakingą išteklių tiekimą ir tvarumą viso pasaulio miškuose.


Tvariosios inovacijos

 

  • 3M ir toliau tobulina tvarių produktų kūrimą.  Vienas iš pavyzdžių yra mūsų Post-it® „Greener Notes“ ekologiškesni lipnūs lapeliai ir Post-it® „Recycled Notes“ perdirbti lipnūs lapeliai, pagaminti iš 100% perdirbto popieriaus, o šių lapelių pakuotės pagamintos iš 100% perdirbto kartono. Taip pat siūlome 100% perdirbtus Post-it® lipnius Z-lapelius, Post-it® ekologiškesnius lipnius žymeklius bei Post-it® perdirbtus bloknotus susirinkimams. Visi Post-it® lipnūs lapeliai yra 100% perdirbami.

    Tam tikruose Post-it® ir Scotch® prekės ženklo produktuose dabar naudojami perversmą sukėlę klijai, pagaminti daugiausia iš atsinaujinančių augalų. Tai sumažina naftos naudojimą gamybos procese, kas yra naudingiau aplinkai.

    Visi šie dalykai kartu padeda išsaugoti mūsų planetos miškus, sumažinti klimato kaitos poveikį ir pagerinti žmonių gyvenimą visame pasaulyje. Dirbdami su savo tiekėjais, darbuotojais, klientais ir bendruomenių tarpininkais stengiamės patenkinti šiuolaikinės visuomenės poreikius ir kartu galvoti apie ateities kartas.