Saulės baterijų plokštės
Tik dirbdami kartu galime sukurti geresnį pasaulį

 

Atsisiųskite mūsų suvestinę vadovams apie 3M ir tvarią plėtrą. (PDF, 20 K)

Pramonės sprendimai

3M tvari plėtra reiškia bendradarbiavimą ieškant geresnių sprendimų. Augant gyventojų skaičiui, ypač besivystančiose šalyse, būtina kartu spręsti iššūkius siekiant užtikrinti sveiką ir visavertį žmonių gyvenimą. Suprantame, kad mūsų klientai turi spręsti tuos pačius iššūkius, todėl galime bendrai siekti tvarios plėtros. Dėl šios priežasties siekiame bendradarbiauti su klientais, kad rastume sprendimų šiam tikslui pasiekti. Nors mes nuolat kuriame vis naujus produktus šiems poreikiams patenkinti, apie šiuo metu taikomus aplinkosaugos sprendimus galite skaityti čia (PDF, 6,7 MB).

 


Eksploatavimo trukmės valdymas

 

 • Tvari plėtra neturi galiojimo pabaigos datos. Eksploatavimo trukmės valdymas yra oficiali mūsų produktų įvedimo proceso dalis visame pasaulyje. Kurdami naują produktą, nuo pat pradžių iškeliame šiuos svarbius klausimus: Kaip galime sumažinti produkto poveikį aplinkai? Kaip jį platinsime? Ir kaip galiausiai jis bus pašalintas? Prieš įvesdami į rinką naują produktą, mes atsižvelgiame į visus aplinkosaugos, sveikatos ir saugos aspektus.

  2001 m. priėmėme naują eksploatavimo trukmės valdymo politiką, pagal kurią visi mūsų verslo padaliniai privalo atlikti visų naujų ir esamų produktų eksploatavimo trukmės apžvalgas. Kasmet pristatydami šimtus naujų produktų, turime įvairių galimybių gerinti savo produkcijos poveikį aplinkosaugai, sveikatai ir saugai


Pakavimas

 

 • Ne dėžės mums svarbiausia. Taip pat ne pakeliai, vyniojimo popierius ar maišeliai. Svarbi mūsų eksploatavimo trukmės valdymo proceso dalis yra siekis sumažinus pakuočių kiekį sumažinti ir poveikį aplinkai bei sąnaudas. Pakuočių poveikį aplinkai mažiname perkurdami jas, naudodami pakartotinai, perdirbdami jas pačias bei naudodami perdirbtą turinį, taip pat efektyviau išnaudodami vietą. Taigi mažiau energijos sunaudojama apdorojant pakavimo medžiagas, transportavimas yra pigesnis ir mažiau teršia aplinką, taip pat pakanka mažiau vietos pakuotėms saugoti ir utilizuoti.


Atvejų analizės

 

 • Post-It® lipnių lapelių dėžutė

  Mūsų Post-it® lipnių lapelių dėžutė padeda sumažinti biuro atliekas ir poveikį aplinkai. 16 arba 24 Post-it® lipnių lapelių blokelius patogu laikyti ir jiems nereikia atskirų plastikinių pakuočių. Be to, ši dėžutė pagaminta iš 100% perdirbto popieriaus, kuriam naudojama mažiau dažų.

 • 3M™ Scotch-Brite™ vonios ir plytelių šveitiklis

  Mes žymiai sumažinome savo 3M™ Scotch-Brite™ vonios ir plytelių šveitiklio pakuotę. Perkūrus pakuotę pašalintos gofruotos pertvaros ir sumažintas bendras pakuotės dydis, kad ji užimtų dvigubai mažiau vietos transportuojant ir eksponuojant.

 • Kubo išnaudojimas

  Klydo tie, kurie galvojo, kad jiems niekada gyvenime neprireiks mokyklinės geometrijos. Kalbant sandėliavimo ir logistikos terminais „kubo išnaudojimas“ yra būdas efektyviau išnaudoti vietą sandėlyje, priekaboje ar konteineryje. Kubo išnaudojimas paprastai apskaičiuojamas kaip bendros vietos arba bendros „išnaudojamos vietos“ procentas. Kubo išnaudojimo metodą naudojame, kad sumažintume savo produktų saugojimo ir transportavimo vietą.


Susiję produktai