Tilto vaizdas
Jau 25 metus kuriame ir siekiame savo tikslų

 

Tikslai ir progresas

Tikslų, skatinančių tvarią plėtrą, formulavimas – jokia naujiena 3M. Jau nuo 1990 m. nustatome sau pasaulinius aplinkosaugos tikslus. Tai yra svarbi mūsų bendrovės istorijos dalis, o šie tikslai padėjo žymiai sumažinti mūsų pačių poveikį aplinkai ir leido tapti aplinkosaugos lydere. 

Tačiau mes čia nesustojome ir didžiuojamės, kad neapsiribojame tik savo veikla ir palaikome mūsų klientų ir bendruomenių tvarios plėtros tikslus ir poreikius. Nors labai svarbu, ką darome savo veikloje ir kaip šioje srityje tobulėjame, tačiau manome, kad bendradarbiavimo su kitais siekiant įveikti kylančius iššūkius galimybės daug didesnės.


Tvarios plėtros tikslus ir strategiją įgyvendiname:
 

 • tobulindami savo operacijas ir tiekimo grandinę;
 • kurdami geresnio gyvenimo inovacijas kartu su savo klientais ir partneriais;
 • praturtindami bendruomenes, kuriose gyvename ir dirbame.


Kai galvojame apie savo klientus, partnerius ir bendruomenes, mūsų bendrus iššūkius ir poreikius, įžvelgiame įvairių bendradarbiavimo galimybių. Be aplinkosaugos iššūkių, mums svarbūs ir socialiniai iššūkiai, su kuriais susiduriame norėdami padaryti pasaulį geresnį. Mūsų svajonė dirbant kartu sukurti pasaulį, kuriame visi gyvena geriau – kur netrūksta gamtos išteklių, žmonės visame pasaulyje gali pasinaudoti švietimo ir darbo galimybėmis, kur klesti saugios ir sveikos bendruomenės.


Mūsų tikslai ir planai 10 metų į priekį yra glaudžiai susiję su bendrais pasauliniais iššūkiais, siekiant sukurti mūsų trokštamą geresnį pasaulį. Atsižvelgdami į savo įsipareigojimų tarpusavio sąsajas ir jų poveikį įvairiems iššūkiams, išskyrėme svarbiausius iššūkius, kuriuos turi įveikti kiekvienas mūsų iškeltas tikslas. Jei nėra kitokių paaiškinimų, visi mūsų tikslai yra pasauliniai ir numatyti įgyvendinti per 2015–2025 metų laikotarpį.
Kviečiame jus sužinoti daugiau ir prisijungti prie mūsų misijos pagerinti kiekvieno gyvenimą.

 


Naujausi pasiekimai

 

 • Įvairiausiose srityse, nuo sveikatos priežiūros iki elektronikos ir automobilių pramonės, kuriame technologijas, kurios kasdienį gyvenimą daro lengvesnį, saugesnį ir visavertiškesnį. Keletas naujausių pavyzdžių, kaip savo idėjas ir inovacijas pritaikėme kurdami tvaresnę ateitį:

  2014 m. gavome JAV aplinkos apsaugos agentūros ENERGY STAR® apdovanojimą už pastangas tausoti energiją visame pasaulyje. 3M šį apdovanojimą pelnė dešimtus metus iš eilės. Taip pat buvome dar kartą įtraukti į Dowe Jones tvarios plėtros indeksą – tai garbė, kuria didžiuojamės nuo 1999 m.

  Sukuriame ir išleidžiame vis daugiau tvarią plėtrą palaikančių produktų, įskaitant energiją taupančias plėveles planšetiniams kompiuteriams, Post-it® ekologiškesnius lipnius lapelius, oro barjero sprendimus pastatams, Envision® grafikos plėveles, 360 Encompass™ sveikatos informacijos sistemą ir energiją taupančią, įvairių apdovanojimų gavusią LED technologiją.

  Mes sėkmingai vykdome programą „Pollution Prevention Pays“, kuri oro, vandens ir atliekų taršą padėjo sumažinti beveik 2 mln. tonų, o šiltnamio efektą sukeliančių dujų emisija 2002–2013 m. bendrai sumažėjo 57 proc. (nors bendrovės pardavimai per tą patį laikotarpį padidėjo 30 procentų).

  Nuolat prisidedame prie gyvybiškai svarbių ekosistemų apsaugos ir atkūrimo visame pasaulyje. Bendradarbiaudamas su tokiais partneriais kaip „The Nature Conservancy“, 3M fondas skyrė daugiau nei 21 mln. dolerių, kurie padėjo išsaugoti daugiau nei 1 mln. akrų.

  2013 m. paaukojome daugiau nei 61,6 mln. pinigais ir savo produktais. Žr. daugiau apie 3M paramą bendruomenėms.

  2014 m. prisijungėme prie Jungtinių Tautų Pasaulinio susitarimo. Nors 3M visada laikėsi pagrindinių šio susitarimo vertybių, didžiuojamės oficialiai patvirtinę, kad įsipareigojame laikytis 10 šio susitarimo principų žmogaus teisių, darbo, aplinkosaugos ir kovos su korupcija srityse ir plėtoti bendradarbiavimą su šia organizacija.