1. 3M Lietuvoje
 2. 3M Sauga
 3. AAP reglamentas ES 2016/425
3M Sauga

3M is here to help

Register for one of our forthcoming webinars to find out more about the new Regulation and how it will affect your business.

Register to find out more


Ar jūsų klausos apsauga atitinka paskirtį?

Ar jūsų klausos apsauga atitinka paskirtį?

Nuo 2016 m. pagal AAP reglamentą kenksmingas triukšmas bus oficialiai pripažintas sukeliančiu negrįžtamus padarinius sveikatai.

Jei norite sužinoti daugiau, žiūrėkite vaizdo įrašą.

Kenksmingas triukšmas yra vienas iš 3 didžiausių pavojų sveikatai darbo vietoje. Nuo 2016 m. AAP reglamentas jį oficialiai pripažins sukeliančiu negrįžtamus padarinius sveikatai. Tai reiškia, kad jis pateks į tą pačią didelės rizikos kategoriją, kaip ir kvėpavimo takų pažeidimo bei kritimo pavojus.
 

Naudinga informacija

Sužinokite daugiau apie naująjį reglamentą ir kaip 3M gali jums padėti suteikdama reikiamus apmokymus ir pagalbą, kad jūsų darbuotojai suvoktų kenksmingo triukšmo keliamą pavojų, naudotų tinkamiausius klausos apsaugos produktus ir tinkamai juos dėvėtų.

 • Ar jūsų klausos apsauga atitinka paskirtį?
  Faktinė informacija: ar jūsų klausos apsauga tinka pagal paskirtį?

  Atsisiųskite šią išsamią naujojo AAP reglamento apžvalgą ir sužinokite jo įtaką jūsų įmonei bei klausos apsaugos produktų tiekėjui.

  Sužinoti daugiau

 • Vaizdo įrašas: klausos apsaugos svarba
  Vaizdo įrašas: klausos apsaugos svarba

  Mokykite darbuotojus atsakingiau rūpintis klausos apsauga.

  Žiūrėti vaizdo įrašą

 • Tinkamumo testas: lengvai matuokite klausos apsaugos poreikius
  Tinkamumo testas: lengvai matuokite klausos apsaugos poreikius

  3M™ E-A-Rfit™ klausos apsaugos priemonių apsaugos lygio patikra leidžia lengvai matuoti unikalius kiekvieno darbuotojo klausos apsaugos poreikius.

  Sužinokite daugiau
  EARfit brošiūra


Klausos apsaugos produktų katalogas


Užsisakyti spausdintą plakatą

Plakatai primena darbuotojams, kaip svarbu dėvėti tinkamą klausos apsaugą ir dėvėti ją tinkamai. 3M sukūrė 3x A2 plakatus, kabinamus darbovietėse. Šį plakatą galite atsisiųsti arba prašyti jo spausdintos versijos.

 • Bėgant laikui 85 dBA viršijantis triukšmas gali pažeisti klausą. Šis plakatas grafiškai pažymi skirtingus triukšmo pavojų lygius.

 • Neteisingas ausinių įsidėjimas į ausis gali pažeisti klausą. Šis paprastas plakatas rodo, kaip teisingai įsidėti ausines.

 • Šis plakatas aiškiai demonstruoja teisingą ir klaidingą būdą užsidėti ir dėvėti skirtingas klausos apsaugos priemones.


Užsisakyti plakatą

Pažymėkite atitinkamus laukelius, užpildykite formą ir mes jums atsiųsime norimus plakatus. Jei reikia daugiau nei vienos kiekvieno plakato kopijos, skambinkite į 3M biurą telefonu Nr. +370 5 216 0780

Į jūsų el. laišką atsakysime per 24–48 darbo valandas.

 •   Triukšmas visur
    Teisingas klausos apsaugos priemonių užsidėjimas
    Tinkamai ir teisingai

 • Informacija, kurią pateikiate šioje kontaktinėje formoje, bus naudojama atsakant į jūsų užklausą ir mūsų internetinio privatumo politikoje numatytais tikslais.

 • PATEIKTI
Ačiū, kad kreipėtės į 3M.