Orthodontics Perspectives Innova

3M Ortodontijos mokslas ir praktinė informacija, klinikiniai atvejai

Innova leidžiamas jau 23-iuosius metus, jame pateikiamos pramonės naujienos ir ortodontijos informacija srities specialistams. Šiame žurnale yra autorių iš viso pasaulio straipsnių, jie dalinasi Clarity™ ADVANCED keraminių breketų ir Incognito™ liežuvinių breketų estetinio gydymo atvejais, 3M™ beligatūrių breketų ir Forsus™ II klasės korekcijos aparatų atvejais.

Taip pat pateikiamos naujienos apie 3M unikalius APC™ Flash-Free klijus, dabar tiekiamą 7x7 įvairioms aparatų sistemoms, eliminuojant Flash-Free žingsnį. Be to, aprašomi nauji 3M produktai, gydymo patarimai ir svarbios būsimų mokymų renginių datos.


XXIII tomas, 2 nr. – Pasaulinis leidinys

Parsisiųskite visą Innova žurnalą (PDF)

2016 m. spalio mėn.

 • James Ingebrand, 3M

  3M Ortodontijai labai svarbu suprasti, kaip galime padėti jums dirbti sėkmingai – nuo kuriamų produktų iki teikiamų paslaugų.

 • Dr. Chaqués-Asensi

  Garsus gydytojas ir lektorius dr. Jose Chaqués-Asensi iš Sevilijos, Ispanijos, dalijasi savo patirtimi naudojant Forsus™ II klasės korekcijos aparatais kalbėdamas su 3M Ortodontija.

 • Dr. Patrice Pellerin

  Dr. Pellerin parodo, kaip žemo profilio Clarity™ ADVANCED keraminiai breketai gali sumažinti nerimą naudojant keraminius breketus gilaus sąkandžio atvejais neilginant gydymo trukmės.

 • Dr. Anoop Sondhi

  Dr. Sondhi aprašo veiksmingą asimetriškos II klasės 2 grupės atvejo gydymą naudojant nedidelę SmartClip™ jėgą ir Clarity™ SL3 breketus bei nuolatinę Forsus™ korekcijos aparatų jėgą.

 • Dr. Ricardo Moresca

  Dr. Moresca nustatė, kad II klasės smarkaus vertikalaus kandžių persidengimo gydymas veiksmingesnis naudojant Clarity™ SL beligatūrius breketus ir Forsus™ korekcijos aparatus.

 • Dr. Shin’ichi Narita

  Dr. Narita pristato sistemą, kuria galima efektyviai distalizuoti iltinius dantis gydymo pradžioje naudojant 3M efektyvius pasyvius beligatūrius breketus.

 • Geriausia estetika klasėje ir neprilygstamas efektyvumas – tai estetinė II klasės sistema, kuri pacientams suteikia gražią šypseną per visą gydymą.

 • Vakarų Europos ortodontų apklausa parodė, kad Clarity™ ADVANCED keraminių breketų aukšta kokybė, estetika ir efektyvumas plačiai pripažinti.


Būsimi 3M Ortodontijos moksliniai renginiai ir jų datos