Find-a-Doc programa

Užsiregistruokite, kad būtumėte įtrauktas į pacientams skirtą 3M Orthodontist Locator ortodontų paieškos programą. Reklamuokite savo kliniką, padidinkite jos matomumą, pasiekite daugiau pacientų, kurie ieško ortodonto internetu. Leiskite potencialiems pacientams susisiekti su jumis telefonu, el. paštu ar per socialinius tinklus.

Prieš naudodami toliau pateiktą formą, atidžiai perskaitykite šias sąlygas.

1. Jūsų sutikimas. Pateikdami mums asmeninę informaciją apie savo kliniką, sutinkate, kad jūsų gautą asmeninę informaciją naudotume ir skelbtume, kaip aprašyta šioje 3M Find-a-Doc programoje. Jei nesutinkate, kad jūsų asmeninę informaciją gautume, naudotume ir skelbtume, kaip aprašyta šiose sąlygose, nepildykite toliau pateiktos formos.

2. Asmeninės informacijos surinkimo, naudojimo ir skelbimo apribojimai. 3M surenka šią informaciją, kad sukurtų specialistų sąrašą, kurį gali naršyti galimi pacientai, besidomintys 3M produktais. Pateikdami savo asmeninę informaciją sutinkate, kad 3M paskelbtų šią informaciją savo svetainėje (-ėse), kur jos galės ieškoti pacientai ir kiti asmenys. 3M naudos per šią programą gautus duomenis, tik kaip nurodyta šiose sąlygose ir laikydamasi 3M privatumo politikos.

3. Prieiga prie asmeninės informacijos ir informacijos pašalinimas. Galite peržiūrėti, koreguoti, atnaujinti ar pašalinti mums teikiamą asmeninę informaciją susisiekdami su 3M užpildę toliau pateiktą formą.

3M pasilieka teisę nutraukti Find-a-Doc paieškos programą arba gydytojo dalyvavimą programoje iš anksto nepranešus. Kadangi tai savanoriška ir nemokama programa, 3M nesuteikia jokių garantijų ir neprisiima jokios atsakomybės už šią programą.


Atnaujinkite esamą Find-a-doc įrašą

Ar jūsų klinika jau įtraukta į Find-a-Doc programą? Jei taip, atsiųskite mums žinutę ir nurodykite, kurią informaciją atnaujinti.


Find-a-Doc registracijaBūtina užpildyti visus laukelius, nebent nurodyta, kad jie neprivalomi. Norėdami užregistruoti antrą kliniką prašome užpildyti papildomą formą.


  • Įveskite duomenis apie savo kliniką, kurie bus matomi sistemoje

  •  Clarity™ ADVANCED estetiniai breketai
     Incognito™ paslėpti breketai

  • Norėdami užregistruoti antrą kliniką prašome užpildyti papildomą formą.

  •  Sutinku
  • Šią informaciją naudosime tik atsakydami į Jūsų užklausą ir kaip toliau nurodyta mūsų Privatumo politikoje.

    Atminkite, kad ši informacija (įskaitant pradinį ir vėlesnius atsakymus) gali būti perkelta į JAV esantį serverį metrikos ir saugojimo tikslais. Jei nesutinkate, kad jūsų asmeninė informacija būtų naudojama tokiu būdu, nenaudokite susisiekimo su mumis sistemos.

  • SIŲSTI

Sekite mus
Keisti vietovę
Lietuva - Lietuvių k.