Apie 3M Odontologiją

  • 3M Odontologija skatina burnos sveikatą kurdami inovatyvius odontologijos ir ortodontijos sprendimus, supaprastinančius procedūras ir lemiančius nuspėjamus klinikinius rezultatus. Turėdami didelę odontologijos ir ortodontijos pramonės patirtį ir moksliniu požiūriu paremtą produktų tobulinimą, kuriame aukštos kokybės pažangius produktus, padedančius atkurti ir išlaikyti Jūsų pacientų šypsenas.

3M Oral Care

Burnos sveikatos mokslo pažanga

Užtikriname burnos sveikatą visam gyvenimui patikrintais odontologiniais ir ortodontiniais sprendimais.

NARŠYTI MŪSŲ PRODUKTŲ KATALOGĄ

3M Odontologiniai sprendimai

  • 3M buvo įvardyta inovatoriškiausia odontologijos pramonės įmone 10 metų iš eilės, o mūsų produktai leidžia odontologijos specialistams dirbti nuspėjamai ir gauti optimalius gydymo rezultatus.

  • 3M daugiau nei 60 metų yra ortodontijos pramonės ir estetinių sprendimų lyderis. 3M produktai yra efektyvūs ir suteikia geresnę gydymo patirtį tiek ortodontams, tiek jų pacientams.


3M Odontologinės mokomosios priemonės

  • 3M Odontologiniai produktai ir paslaugos sukurti tam, kad padėtų odontologijos specialistams pagerinti pacientų burnos sveikatos priežiūrą.

  • 3M Health Care Academy organizuoja tęstinius sveikatos priežiūros specialistų mokymus. Ši profesinio mokymo ir tobulinimosi priemonė skirta jūsų žinioms gilinti ir pacientų priežiūrai gerinti.

  • 3M pagrindas - neprilygstami moksliniai pasiekimai, leidžiantys kurti unikalius produktus, skirtus burnos sveikatos priežiūrai visais Jūsų pacientų gyvenimo etapais.