1. 3M Lietuvoje
 2. 3M Kalnakasyba, nafta ir dujos

3M Kalnakasyba, nafta ir dujos

Warning

Warning

Invalid configuration found. Contact the administrator.

 
Naftos perdirbimo ir chemijos gamykla
Ieškome būdų, kaip padėti jums sėkmingai plėtoti savo verslą.
Peržiūrėti visus produktus kalnakasybos, naftos ir dujų pramonei

Kalnakasybos, naftos ir dujų pramonės rinkos

Didiname produktyvumą ir apsaugome jūsų verslą – kad galėtumėte sėkmingai konkuruoti.

Mes puikiai suprantame, ką reiškia dirbti atšiauriomis sąlygomis atokiose vietovėse. Mineralų gavyba yra mūsų kraujyje. Gerai išmanome šią pramonės šaką ir turime daug patirties, kurią pasitelkiame kurdami inovatyvius sprendimus, skatinančius jūsų darbo progresą.
 • Nafta ir dujos
  • Kalnakasyba ir metalurgija
   • Nafta ir dujos
    • Kalnakasyba ir metalurgija
     • Nafta ir dujos
      • Kalnakasyba ir metalurgija

        

       • Didiname produktyvumą ir apsaugome jūsų verslą, kad galėtumėte sėkmingai konkuruoti.

        Mes puikiai suprantame, ką reiškia dirbti atšiauriomis sąlygomis atokiose vietovėse – mineralų gavyba yra mūsų DNR. (Kalnakasyba, angl. k. „Mining“, yra antra „M“ mūsų bendrovės 3M, t.y. MMM, sutrumpinime.) Gerai išmanome šią pramonės šaką ir turime daug patirties, kurią pasitelkiame kurdami inovatyvius sprendimus, padedančius skatinti jūsų darbo progresą. Puikus kalnakasybos, naftos ir dujų pramonės iššūkių išmanymas padeda mums kurti produktus ir paslaugas, kurios apsaugos jūsų turtą, darbuotojus, pelną ir aplinką daugybę metų. Pavyzdžiui, mikroskopinės stiklo mikrosferos – priedas, kuris putplastį padaro tokį tvirtą, kad jis atlaiko didžiulį naftos gręžinius veikiantį vandenyno slėgį. Arba mūsų ypač gerai šviesą atspindinčios medžiagos, užtikrinančios, kad tamsioje aplinkoje apšviesti darbininkai būtų gerai matomi. Arba mūsų amino dujų valymo sistemos, kurios leidžia padidinti našumą, padėti apsaugoti įrangą ir sumažinti priežiūros sąnaudas. Atėjo laikas naujos kartos kalnakasybos, naftos ir dujų pramonės technologijoms, tad naudodami 3M produktus galite būti tikri, kad būsite tarp lyderių.

        


       Inovacijos, kurios veikia

       • 2015-03-13

        Išlikti vėsiam reiškia išlikti budriam.

        3M™ Crystalline Automotive Window Film automobilių langų plėvelė blokuoja iki 60% per langus patenkančios šilumos, todėl transporto priemonių vairuotojai, pavyzdžiui, dirbantys atvirose kasyklose, ilgiau gali išlaikyti sutelktą dėmesį.

        2015-03-13
       • 2015-03-13

        Nuo elektros laidų apvijų iki vamzdynų apsaugos.

        3M™ Scotchkote™ vamzdžių danga padengta jau daugiau nei 100 000 mylių įvairių rūšių vamzdynų.

        2015-03-13
       • 2015-03-13

        Mažytė technologija, sutramdanti atšiaurias sąlygas.

        3M™ stiklo mikrosferos užtikrins plūdurumą bet kokioje gelmėje bei šilumos izoliaciją esant net labai dideliam šalčiui. Jos apsaugo vertingą gręžimo įrangą ir padeda užtikrinti sklandžiai veikiantį naftos verslą.

        2015-03-13
       • 2015-03-13

        Švaresnis vanduo reiškia aukštesnės kokybės naftą.

        3M gryninimo produktai užtikrina, kad vandens įpurškimo sistemoje naudosite tik patį švariausią vandenį, taip apsaugodami savo įrenginius ir užtikrindami, kad galutiniame produkte nebus teršalų.

        2015-03-13

       Inovacijos, kurios veikia


       Apie 3M kalnakasybos, naftos ir dujų pramonės rinkas

        

       • 3M – tai jūsų verslo plėtros ekspertai. Savo verslą pradėjome daugiau nei prieš 100 metų kaip kalnakasybos bendrovė. Dabar padedame savo klientams pasinaudoti mūsų gavybos, transportavimo, gamybos ir saugos technologijų patirtimi moderniausiam pritaikymui kalnakasybos, naftos ir dujų pramonėje visame pasaulyje. Nuo darbo saugos sprendimų iki hidraulinio ardymo, kryptinio gręžimo ir naftos cheminių produktų perdirbimo technologijų – mes padedame kalnakasybos, naftos ir dujų pramonės įmonėms maksimaliai išnaudoti investicijas į įrangą ir turimus išteklius.