3M™ lapelinis diskas 769F šlifuoja suvirinimo siūles

Veiksmingumas atitinka vertę

Palikite vietos savo dirbtuvėje 3M™ lapeliniam diskui 769F


NAUJAS 3M™ lapelinis diskas 769F

 • Naujausias 3M lapelinių diskų šeimos narys jums pateikia aukščiausios kokybės abrazyvinių medžiagų galią tinkama kaina. 3M™ lapelinis diskas 769F turi 3M tikslios formos mineralus, kad naudojimo laikas būtų ilgas ir būtų užtikrintas greitesnis pjovimas, negu naudojant įprastus aliuminio cirkonio diskus. Paprašykite pavyzdžio, jei norite išbandyti šį neprilygstamą našumo ir vertės derinį.


Lapelinis diskas, kurio laukėte

Jei ieškojote sudėtingo našumo ir vertės derinio, žinokite, kad jūsų ieškojimai baigti. 3M™ lapelinis diskas 769F atitinka vertę neaukojant našumo, dėl 3M tikslios formos granulių galios.

 • 769F produktų šeima

  3M™ lapelinis diskas 769F, turintis 3M tikslios formos granulių ir tvirtą poliesterio pagrindą, tarnauja ilgai ir tinka naudojimui, esant dideliam spaudimui, pvz., formuojant nuožulas, šlifuojant suvirinimo siūles ir šalinant kraštų atplaišas. Be to, gaunama apdaila yra puikus pasirinkimas vidutinio spaudimo taikymams, pvz., maišymui ir paviršiaus paruošimui.


Integruotas taikymo universalumas

Daugumoje dirbtuvių lapelinis diskas yra universaliausias abrazyvas. 3M™ lapelinis diskas 769F užtikrina visapusiškumą, kurio jūs tikitės iš lapelinių diskų – paprasta naudoti ir tinka labai daug kam. Bet yra vienas didelis skirtumas: jis pranašesnis už konkurentus darbo ir biudžeto prasme.

 • Metalo krašto nuožulos formavimas, naudojant lapelinį diską
  Nuožulų formavimas

  Formuoti nuožulas gali būti sunku, naudojant daugumą lapelinių diskų. Tačiau naujasis 3M™ lapelinis diskas 769F paruoštas iššūkiui priimti. Jo poliesterio pagrindas išlaiko naudojimą esant dideliam spaudimui, o 3M tikslios formos granulės pjauna metalą be perkaitimo, neatšipdamos. Rezultatas yra puikaus nuožulnumo kraštas, paruoštas suvirinimui.

 • Metalo šerpetų šalinimas lapeliniu disku
  Šerpetų šalinimas

  Kai dalis nupjaunama, dažnai lieka aštrių metalo šerpetų kraštuose. Šalinkite šerpetas greitai, neapgadindami dalių. 3M™ siūlomos 3M™ tikslios formos lapelinio disko granulės lengvai pašalina metalo šerpetas ir aštrius kraštus. Gausite ruošinį be šerpetų, paruoštą kitam veiksmui.

 • Suvirinimo siūlių šlifavimas lapeliniu disku
  Suvirinimo siūlių šlifavimas

  Jei norite šlifuoti suvirinimo siūles lapeliniu disku, jums reikia tinkamo mineralų ir pagrindo derinio. 3M™ lapelinis diskas 769F šį derinį turi. 3M tikslios formos granulės pjauna greitai ir jų užtenka ilgam, nes jos skyla į naujus aštrius taškus. Pagrindas dėvisi tolygiai, kad nuolat būtų atidengiamas šviežias, aštrus mineralas pjovimui palaikyti.


Reikia greičio?

Jei reikia dar greičiau pjauti, išbandykite 3M™ Cubitron™ II abrazyvus

SUŽINOKITE DAUGIAU