3M produktų taikymas metalo apdirbimo srityje

Peržiūrėti taikymo sritis, kuriose 3M gali padėti tobulinti metalo apdirbimo produktus.

 • Klijavimo priemonės
  Klijavimo priemonės

  Ilgai veikianti klijų galia! 3M klijavimo priemonių sprendimai padės pasiekti pageidaujamą kokybę ir sukurti rinkoje efektyviau konkuruojantį produktą, nes juos naudojant tobulinamas efektyvumas ir spartinamas surinkimo laikas.

 • Surišimas
  Surišimas

  3M klijavimo priemonių sprendimai padės pasiekti pageidaujamą kokybę ir sukurti rinkoje efektyviau konkuruojantį produktą, nes juos naudojant tobulinamas efektyvumas ir spartinamas surinkimo laikas.

 • Garso slopinimas
  Garso slopinimas

  Tyla yra kokybės garsas. Jeigu jūsų produktui svarbus vibracijų slopinimas ir garso kontrolė, tuomet pats laikas įvertinti 3M akustinius sprendimus.

 • Kraštų / kampų apdirbimas
  Kraštų / kampų apdirbimas

  Pašalinkite apnašas ir aštrias briaunas, likusias ant metalo dalių po formavimo, pjovimo ar apdorojimo darbų. 3M siūlo platų kraštų šlifavimo priemonių asortimentą, kad neliktų jokių likučių.

 • Tvirtinimas
  Tvirtinimas

  Iš naujo apgalvokite savo dizainą ir atsisakykite varžtų. 3M tvirtinimo sprendimai pasižymi sukibimo tvirtumu, tačiau juos lengva nuimti, todėl jie gali lengvai pakeisti varžtus, veržles ir kniedes.

 • Apdaila
  Apdaila

  Lygus metalo paviršius išsaugant detalės geometriją. 3M sprendimai pasižymi stiprumo ir tikslumo pusiausvyra ir teikia metalo apdailos šlifavimo produktų ir pažangios keramikos produktų rinkinį, skirtą sujungimams, paruošimui ir užbaigimui.

 • Šlifavimas
  Šlifavimas

  Greitai šalinkite metalo sluoksnius ir suvirinimo siūlių likučius. Formuokite detales atsižvelgdami į projekto reikalavimus. 3M siūlo išsamius sprendimus, įskaitant šlifavimo srove antgalius, šlifavimo ratus ir diskus, atitinkančius visus jūsų metalo apdirbimo poreikius, kad galėtumėte tinkamai apdirbti reikiamas detales.

 • Šlifavimas ranka
  Šlifavimas ranka

  Kartais naudojant įrankius sudėtinga pasiekti tam tikras paviršiaus sritis ir jas tinkamai apdoroti. Patogios naudoti ir efektyvios 3M šlifavimo priemonės, lapeliai ir padai padės pasiekti pačius sudėtingiausius kampus.

 • Šlifavimas naudojant elektrinius įrankius
  Šlifavimas naudojant elektrinius įrankius

  Šalinant suvirinimo siūlių likučius ar poliruojant paviršių elektriniais įrankiais būtini patvarūs ir tikslūs įrankiai, siekiant gauti pageidaujamus rezultatus. 3M siūlo platų įrankių ir šlifavimo priemonių asortimentą, skirtą visiems metalo apdirbimo etapams.