1. 3M Lietuvoje
  2. 3M Sveikatos priežiūra
  3. 3M Healthcare Investigator Sponsored Research
3M Sveikatos priežiūra

Tyrėjų remiami tyrimai

black mesh banner
Nepriklausomas tyrimas

3M yra įsipareigojusi paremti „Investigator Sponsored Research“ (ISR), esant bendriems interesams, taip didinant mokslinių ir techninių žinių, susijusių su 3M produktais, plėtrą

Pateikti paraišką

"Jūsų paraiška peradresuojama iš 3M svetainės. Paramos tyrimui paraiškos priimamos ir apdorojamos 3M partnerių EnvisionPharma svetainėje."

Gerai

„3M Health Care Business“ yra pasaulinė medicinos įrangos lyderė, siūlanti novatoriškus produktus ir sprendimus kritinių ir lėtinių ligų gydymui, infekcijų prevencijai, burnos priežiūrai, sveikatos informacijos valdymui, vaistų tiekimui ir maisto saugai. 3M tiekia patikimus produktus, padedančius rūpintis sveikata ir gerinti sveikatos priežiūros kokybę, kainą ir rezultatus.

3M yra įsipareigojusi paremti „Investigator Sponsored Research“ (ISR), esant bendriems interesams, taip didinant mokslinių ir techninių žinių, susijusių su 3M produktais, plėtrą. „Investigator Sponsored Research“ (tyrėjų remiami tyrimai) „apima“: nepriklausomas klinikines studijas arba fundamentaliuosius tyrimus, kuriuos inicijuoja, atlieka ir prižiūri su įmone nesusiję tyrėjai (pvz. atskiri tyrėjai, institucijos, mokslinių bendradarbių grupės ir t. t.), laikydamiesi teisinių, etinių ir reguliavimo reikalavimų. Tyrėjai gali prašyti paramos 3M produktais, technologijų, tyrimų finansavimo arba abiejų tipų paramos.


Tyrimų tipai

3M gali remti „Investigator Sponsored Research“ 3M produktais, kiek tai leidžia vietos įstatymai ir reglamentai, jei numatomas tyrimas atitinka įmonės prioritetus.

3M paramos paprastai gali tikėtis šie tyrimai:
 

  • Klinikiniai tyrimai: Moksliškai kontroliuojami gydomųjų priemonių (įrenginių arba vaistų) tyrimai, kuriuose kaip tyrimo subjektai dalyvauja žmonės.
  • Neklinikiniai tyrimai / ikiklinikiniai tyrimai: Tyrimai, kurie atliekami prieš pradedant tyrimą su žmonėmis. Tai gali būti in vitro, in vivo ir in silico tyrimai.

3M paramos paprastai negali tikėtis šie tyrimai:
 

  • Saugos tyrimai
  • Tyrimai, kurių metu sukeliama nepagrįsta tyrimo subjektų ligos arba traumų rizika
  • Mokslinės stipendijos

Dažnai užduodami klausimai (DUK)