1. 3M Lietuvoje
  2. 3M Sveikatos priežiūra

3M Sveikatos priežiūra

medicininė evakuacija oru
Produktai, kuriais galite pasitikėti – pacientams, kurie pasitiki jumis.
Peržiūrėti sveikatos priežiūros produktus

Sveikatos priežiūros rinkos

Mažesnis sudėtingumas ir naujas pateikimas – kad galėtumėte visą dėmesį skirti tam, kas svarbu.

Sveikatos priežiūra vystosi labai greitai. Keičiasi kompensavimo tvarka. Griežtėja pacientų reikalavimai. Atsiranda naujų priežiūros teikimo modelių. 3M supranta jums kylančius iššūkius ir siekia palengvinti jūsų darbą pateikdama patikimus ir kokybiškus produktus bei sprendimus. Suteikiame galimybę priimti daugiau pacientų ir sumažinti išlaidas, pagerinant sveikatos paslaugų teikimą. Tai sveikatos priežiūros pažanga, kuri pasiteisina.


 

  • Mažesnis sudėtingumas ir naujas pateikimas – kad galėtumėte visą dėmesį skirti tam, kas svarbu.

    Sveikatos priežiūra vystosi labai greitai. Keičiasi kompensavimo tvarka. Griežtėja pacientų reikalavimai. Atsiranda naujų priežiūros teikimo modelių. Suprantame jums kylančius iššūkius ir siekiame palengvinti jūsų darbą pateikdami patikimus ir kokybiškus produktus bei sprendimus. Medicinos produktus, padedančius išvengti infekcijų ir skatinančius gijimą. Odontologijos sprendimus, kurie supaprastina procedūras ir pagerina rezultatus. Automatizuotus informacijos sprendimus, kurie padeda reikiamiems žmonėms tinkamu metu gauti reikiamą informaciją. 3M produktai suteikia galimybę priimti daugiau pacientų ir sumažinti išlaidas, pagerinant sveikatos paslaugų teikimą. Tai sveikatos priežiūros pažanga, kuri pasiteisina.


Inovacijos, kurios veikia

Inovacijos, kurios veikia


Apie 3M sveikatos priežiūros rinkas

 

  • 3M – tai ekspertai, padedantys jums visą dėmesį sutelkti į tai, kas svarbiausia – pacientą. Nuo stetoskopų ir chirurginių kaukių iki odontologijos priemonių ir medicinos įrangos – siekiame palengvinti jūsų darbą ir pagerinti jo rezultatus. Mūsų žaizdų priežiūros sprendimai padeda suteikti praktinę pagalbą, kurios reikia jūsų pacientams, o medicinos įranga ir maisto saugos technologijos – pasiekti pageidaujamų rezultatų.