1. Lietuvoje
 2. 3M Elektros pramonė

3M Elektros pramonė

Kaimo elektros linijų vaizdas iš viršaus
Padedame paskirstyti, saugoti ir naujai panaudoti planetos energiją.
Peržiūrėti produktus elektros pramonei

Elektros pramonės rinkos

Naudojame mažiau sukurdami daugiau, kad mūsų planeta klestėtų.

Padedame panaudoti saulės šviesą. Kuriame ir tiekiame kokybiškas tinklų jungtis. Sumažiname energijos perdavimo linijų svorį, kad jos galėtų perduoti daugiau energijos. Visame pasaulyje 3M padeda taupyti energiją, sumažinti jos kainą ir rasti naujų būdų, kaip kurti ir įgyvendinti perspektyvesnę ateitį.

 

 • Naudojame mažiau, o sukuriame daugiau, kad mūsų planeta klestėtų.

  Padedame panaudoti saulės šviesą. Kuriame ir tiekiame kokybiškas tinklų jungtis. Sumažiname energijos perdavimo linijų svorį, kad jos galėtų perduoti daugiau energijos. Visame pasaulyje 3M padeda taupyti energiją, mažinti jos kainą ir rasti naujų būdų, kaip kurti ir įgyvendinti perspektyvesnę ateitį. Bendradarbiaujame su tais, kurie saugo, naudoja ir taupo energiją bet kurioje pramonės šakoje ir bet kurioje pasaulio vietoje. Siekiame rasti naujų būdų, kaip tausoti mūsų planetos energiją ir optimizuoti vertingų gamtos išteklių naudojimą.

 


Inovacijos, kurios veikia

 • Energijos nepaleiskite vėjais – geriau pataupykite muzikai.

  „3M™ Window Film Prestige Exterior Series“ langų plėvelės gamybai naudojama bemetalė nanotechnologija atspindi iki 97 procentų saulės skleidžiamų infraraudonųjų spindulių ir iki 99 procentų UV spindulių, todėl Rokenrolo šlovės muziejus energijos sąnaudas kasmet sumažina 8–12 procentų.

 • Turime šviesesnę idėją.

  Naudokite sidabrinę metalizuotą, oro sąlygoms atsparią polimerinę plėvelę, kurios bendras saulės atspindėjimas esant tiesioginiam apšvietimui yra 94%. Rezultatas: šviesesnės LED lempos Afrikoje.

 • Daugiau galios, mažiau trikdžių.

  Kai elektros linijų laidų gyslos gaminamos iš aliuminio kompozito, jomis galima perduoti dvigubai daugiau elektros energijos ir dvigubai sumažinti svorį, nekeičiant esamos infrastruktūros.

 • Sužinokite, kaip mes išnaudojame natūralią dienos šviesą, kad sumažintumėme energijos suvartojimą.

  Mikrostruktūrinės prizmės optiškai nukreipia net 80 procentų natūralios dienos šviesos į vidų ir į viršų, padedant pirmai tokio tipo „Net Zero Walgreens“ vaistinei pagaminti daugiau energijos, nei ji sunaudoja.

Inovacijos, kurios veikia


Apie 3M elektros pramonės rinkas

 

 • 3M – tai ekspertai, padedantys kurti pasaulį, kuriame gera gyventi. Nuo langų plėvelės iki termovamzdelių – mūsų elektros pramonės sprendimai padeda kurti erdves, kuriose žmonės nori gyventi, dirbti, mokytis ir žaisti. Mūsų atsinaujinančios ir saulės energijos technologijos padeda atitikti griežtus poveikio aplinkai standartus ir kartu išlaikyti estetinį pastatų vaizdą.