1. 3M Lietuvoje
  2. 3M Elektronika

3M Elektronika

Moteris, naudojanti planšetinį kompiuterį duomenų centre.
Padedame jums jau šiandien kurti įrenginius, kurie rytoj pakeis pasaulį.
Peržiūrėti elektronikos produktus

Elektronikos rinkos

Keičiame mūsų gyvenimo būdą – naujovė po naujovės.

Nuo klientų aptarnavimo iki lėktuvų ir chirurginių operacijų – pasaulis vis labiau automatizuotas. O šios revoliucijos pagrindas – programinė įranga ir elektronika. 3M ne tik kuria geresnius elektronikos produktus, bet ir skatina mąstyti naujoviškai bei plėtoti ateities technologijas.

 

  • Keičiame mūsų gyvenimo būdą – naujovė po naujovės.

    Nuo klientų aptarnavimo iki lėktuvų ir chirurginių operacijų – pasaulis vis labiau automatizuotas. O šios revoliucijos pagrindas – programinė įranga ir elektronika. 3M ne tik kuria geresnius elektronikos produktus, bet ir skatina mąstyti naujoviškai bei plėtoti ateities technologijas. Nesvarbu, ar tai būtų aiškesnis ir ryškesnis jūsų mobiliojo įrenginio ekranas, ar svarbių elektroninių sistemų veikimo kritinėse situacijose užtikrinimas. Įvedame į rinką naujus produktus ir pristatome naujos kartos elektroniką.


Inovacijos, kurios veikia

Inovacijos, kurios veikia


Apie 3M elektronikos rinkas

  • 3M – tai ekspertai, padedantys kurti idėjas, kurios ateityje pakeis pasaulį. Nuo projektorių ir ausinių iki izoliacinės juostos ir duomenų centrų aušinimo sprendimų – padedame jums kontroliuoti išlaidas ir spręsti konstrukcines problemas. Ypač gerai šviesą atspindinčios mūsų plėvelės pašviesina jūsų produktų ekranus, o Novec™ skysčiai padeda patikimai aušinti įrenginius. Siekiame, kad vartotojai būtų patenkinti jūsų produktais.