• 3M bendradarbiauja su BlueLight Analytics, kad pasiūlytų checkMARC® kietinimo lempos tikrinimo paslaugą

  sausio 18, 2017

  • Sent Polas, Minesota – (2017 m. sausio 18 d.) – Odontologijos specialistai tikisi nuspėjamų ir patikimų produktų bei procedūrų, tačiau kalbant apie šviesa kietinamas medžiagas, yra daugybė įvairių kietinimo šviesa įrangų ir medžiagų protokolų.

   Restauracinė odontologija lemia daugiau nei pusę odontologų gaunamos apyvartos, o susidūrus su problemomis sugaištama daug laiko, per kurį negaunama pajamų. Šviesa kietinamos medžiagos, naudojamos odontologinėse procedūrose, dažnai kaltinamos dėl nesėkmių, prastų charakteristikų ar kitų problemų. Tik optimaliai sukietintos restauravimo medžiagos pasižymi odontologų ir pacientų reikalaujamomis charakteristikomis. Nepaisant to, privačioje praktikoje dažnai naudojamos prastos būklės kietinimo lempos. Neseniai gauta duomenų, kad daugybe atvejų odontologo naudojami kietinimo šviesa protokolai lemia nepakankamą restauravimo medžiagos sukietinimą2.

   3M, bendradarbiaudami su BlueLight Analytics, sukūrė checkMARC – profesionalią kietinimo lempos veikimo tikrinimo ir kiekvienos kietinimo lempos bei medžiagos derinio kietinimo trukmės nustatymo paslaugą (atsekamą NIST3) odontologinėms klinikoms.

   Naudodama checkMARC sistemą 3M patikrins ir nustatys odontologijos klinikos kietinimo lempų efektyvumą. Pagal gautus rezultatus 3M peržiūrės praktikoje naudojamus kietinimo šviesa protokolus ir kartu su odontologijos klinika sukurs įrodymais pagrįstus būdus pagerinti klinikinius rezultatus ir pacientų pasitenkinimą.

   Restauracinės odontologijos rinkos lyderis⁴ 3M yra pasiruošęs odontologijos specialistams suteikti naujausias technologijas ir odontologijos inovacijas produktyvumui pagerinti.

   Odontologijos klinikos skatinamos kreiptis į savo 3M pardavimų atstovus arba skambinti +370 5 216 07 80 ir suplanuoti vizitą patikrinti savo kietinimo lempas ir peržiūrėti kietinimo protokolus. Daugiau informacijos žr. 3M.com/curinglights.

   Daugiau informacijos apie checkMARC technologiją žr. www.checkmarc.net

   3M Oral Care skatina burnos sveikatą visam gyvenimui kurdama inovatoriškus sprendimus, padedančius odontologijos specialistams pasiekti geriausių klinikinių, profesinių ir asmeninių rezultatų. Sužinokite daugiau adresu 3M.com/oralcare

   Apie 3M
   3M taiko mokslinio bendradarbiavimo būdus kasdieniams gyvenimams gerinti. Įmonės pardavimai siekia 32 mlrd. USD, mūsų 90 000 darbuotojų bendrauja su klientais visame pasaulyje. Sužinokite daugiau apie 3M kūrybiškus pasaulinių problemų sprendimus adresu www.3M.com arba Twitter @3M arba @3MNewsroom.

   3M yra 3M arba 3M Deutschland GmbH prekės ženklas. Kanadoje naudojama pagal licenciją. © 3M, 2017 m. Visos teisės saugomos.

   Apie BlueLight Analytics®

   BlueLight Analytics Inc. yra sveikatos priežiūros technologijų įmonė, kurios specializacija – šviesos intensyvumo matavimas. BlueLight patentuotomis technologijoms tikrinami ir kalibruojami klinikiniam gydymui naudojami šviesos šaltiniai. Įmonės pažangiausia technologija checkMARC® šiuo metu naudojama Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Australijoje odontologijos klinikų kietinimo lempoms tikrinti.

   Sužinokite apie BlueLight daugiau adresu www.curingresin.com arba Twitter @BlueLight_Inc.

   checkMARC yra registruotasis BlueLight Analytics inc. prekės ženklas. © 2017 m. Visos teisės saugomos.

   NUO:
   3M Oral Care
   2510 Conway Avenue
   St. Paul, MN 55144-1000

   Kontaktinis asmuo:
   Michael Gugala
   Karwoski & Courage
   (612) 342-9604
   michael.gugala@creativepr.com


   1 DIAC apklausa, 2014 m.
   2 BlueLight Analytics duomenys galimi pareikalavus
   3 NIST = National Institute of Standards and Technology
   4 Strategic Data Marketing, 2016