• ADA fondas, 3M kelia kovos su vaikų dantų ėduonimi kartelę

  rugsėjo 22, 2016

  „Bendradarbiaudami su viso pasaulio odontologijos specialistais matome, kaip mūsų klientams svarbu padėti savo bendruomenėms, šią svarbą suvokiame ir mes“, sakė John Tobin, 3M Oral Care JAV pardavimų ir rinkodaros skyriaus direktorius. „Didžiuojamės bendradarbiavimu su ADA fondu ir 2017 m. Give Kids A Smile programa, kad vaikų šypsenos išliktų sveikos.“ 

  Kiekvieno silanto rinkinio užtenka maždaug 140 silantų, rinkinį sudaro du 1,2 ml 3M™ Clinpro™ silanto švirkštai, vienas 3 ml Scotchbond™ ėsdinimo medžiagos švirkštas, 20 silanto švirkšto antgalių ir 25 ėsdinimo medžiagos švirkšto antgalių. Silanto rinkinys bus įtrauktas į kiekvieną iš 3000 Henry Schein Dental specialistų rinkinių platinamų gydytojams, užsiregistravusiems į Give Kids A Smile 2017 m. sausio mėnesį.

  „Give Kids A Smile programos dalyviai visoje šalyje prašė silanto medžiagos, nes tai labai veiksminga ir saugi dantų ėduonies profilaktikos priemonė“, teigė Dr. Jeff Dalin, ADA fondo Give Kids A Smile komiteto narys. „Mums malonu dirbti su 3M ir smagu, kad galime jų Clinpro silantą tiekti mūsų nuostabiems savanoriams. Daugybei vaikų šis dovanojamas produktas bus labai naudingas.“

  ADA fondas 2017 m. švęs 15-ąsias Give Kids A Smile metines.

  Rugpjūčio mėn. Journal of the American Dental Association paskelbė sisteminę apžvalgą, ir pagal ją atnaujino klinikinės praktikos gaires aiškiai nurodydami odontologijos specialistams silanto teikiamą naudą vaikų ir paauglių okliuzinio paviršiaus ėduonies profilaktikai. Analizėje nurodyta, kad vaikai, gydyti silantu, 70–80 proc. rečiau serga okliuzinio paviršiaus ėduonimi, palyginti su silantu negydytais vaikais.

  Daugiau informacijos apie Give Kids A Smile programą ir registraciją žr. adresu adafoundation.org/GKAS. Norėdami paaukoti Give Kids A Smile programai, apsilankykite svetainėje adafoundation.org.

  ###

  Apie ADA fondą
  Odontologijos svarbiausias filantropinė ir paramos organizacija – ADA fondas – padeda suvienyti žmones ir organizacijas geresnei burnos sveikatai užtikrinti. ADA fondas kasmet skiria daugiau nei 800 000 USD dotacijų, stipendijų ir apdovanojimų programoms, kurios atitinka organizacijos keturias pagrindines užduotis: labdaringumą, sveikatos priežiūrą, mokslinius tyrimus ir mokymą. Viena iš šių ADA remiamų programų – Give Kids A Smile®, ADA fondas taip pat remia Dr. Anthony Volpe mokslinių tyrimų centrą Geitersberge, Merilande (anksčiau vadiną Paffenbarger mokslinių tyrimų centru). Daugiau informacijos apie ADA fondą žr. www.adafoundation.org.

  Apie 3M
  3M taiko mokslinio bendradarbiavimo būdus kasdieniams gyvenimams gerinti. Įmonės pardavimai siekia 30 mlrd. USD, mūsų 90 000 darbuotojų bendrauja su klientais visame pasaulyje. Sužinokite daugiau apie 3M kūrybiškus pasaulinių problemų sprendimus adresu www.3M.com arba Twitter @3M arba @3MNewsroom.

  Apie Give Kids A Smile®
  ADA fondo Give Kids A Smile programa yra viena iš didžiausių burnos sveikatos priežiūros labdaringų programų pasaulyje. Ji pradėta Amerikos odontologų asociacijos visoje šalyje 2003 m., Give Kids A Smile skirta skatinti pacientus, sveikatos priežiūros specialistus ir įstatymų leidėjus atkreipti dėmesį į nuolatinį vaikų burnos sveikatos priežiūros ir mokymo poreikį. Kasmet Give Kids A Smile programa remia maždaug 10 000 odontologų, 30 000 odontologijos darbuotojų ir kitų savanorių, kad jie galėtų teikti nemokamas burnos sveikatos priežiūros paslaugas, įskaitant apžiūras, gydymą fluoridais, silantu, plombavimą, vainikėlius ir dantų šalinimus, daugiau nei 350 000 mažas pajamas gaunančių šeimų vaikų visoje šalyje. Norėdami sužinoti daugiau apie Give Kids A Smile, apsilankykite svetainėje www.adafoundation.org/GKAS.

   

  Kontaktinis asmuo:
  Michael Gugala
  Karwoski & Couragem.gugala@creativepr.com
  Tel.: 612-342-9604