Speedglas suvirinimo apsauga

Speedglas suvirinimo apsauga

Įkvėpimo semiamės iš suvirintojų.

Find a Product
 • Product Series  
  • +
 • Features  
  • +


Pristatomi nauji produktai

Produktų kategorijos


Vaizdo įrašai


Produktyviai dirbantiems žmonėms reikia aukštos kokybės produktų

 • Helmet Selector Guide
  Naujovės

  Daugiau nei prieš 35 metus mes pradėjome stebėti suvirintojus. Jie nuolat būdavo apakinami suvirinimo lanko, kadangi nuolat kilnodavo savo suvirinimo skydelius. 

  Tuomet mes paklausėme, "kas jei…suvirintojas gerai matys net tuomet, kai jo skydelis nuleistoje pozicijoje?' Nuo tada mes sprendžiame visus iššūkius su kuriais susiduria suvirintojas.                                                                                                                                                                                                             

 • Speedglas User Club
  Patikimumas

  Speedglas produktai sukurti profesionalaus sivirintojo poreikiams ir naudojami įvairiems suvirinimo darbams. Prieš pasiekdamas suvirintoją, kiekvienas gaminys patikrinamas, kad užtikrintų visus kokybės ir standartų reikalavimus.

 • Kontrolė
  Kontrolė

  Kuo labiau kontroliuojate savo asmeninę erdvę, tuo geriau galite susikoncendruoti į kokybišką darbą. Ieškokite 3M asmens apsaugos priemonių galimybių, saugokite save ir savo darbą.

 • Trys dešimtmečiai inovacijų
  Trys dešimtmečiai inovacijų

  Speedglas veteranas Stefanas Henrikssonas nuolat ieško naujų sprendimų suvirintojų saugai patobulinti. Kuomet 1982 m. Stefanas pradėjo dirbti su automatiškai užtamsėjančios technologijos Speedglas išradėju, jis buvo penktasis įmonės darbuotojas.

  Peržiūrėti brošiūrą

 • Optikos meistras
  Optikos meistras

  įmonės 3M vyresnioji optikos specialistė Kristina Magnusson savo pašaukimą atrado dar mokykloje. Mokykla mane menkai domino, – sako ji. Vis dėlto, pradėjusi mokytis apie šviesos spindulius ir lęšius pamačiau, kad šią sritį galiu suprasti lengviau už bendraklasius.

  Peržiūrėti brošiūrą

 • Suvirintojų vedami
  Suvirintojų vedami

  Problemas sprendžiame savais būdais ir už savo indėlį į ergonomišką konstrukciją ir funkcijas nuolat esame apdovanojami prizais. Prieš pateikdami savo gaminius rinkai, projektų koncepcijas tikriname realiame pasaulyje, o prototipus tikro darbo sąlygomis išbandome ne vienoje šalyje.

  Peržiūrėti brošiūrą


Ištekliai


Sekite mus
Aukščiau išvardyti prekių ženklai priklauso 3M prekių ženklų grupei.
Keisti vietovę
Lietuva - Lietuvių k.