Glass Ionomers

 
70  
Glass Ionomers
70  
Find a Product
 • Product Type  
  • +
 • Brand  
  • +

Glass Ionomers

70  
3M™ Ketac™ Universal Aplicap™ stiklo jonomerinė restauravimo medžiaga
Įdėkite. Formuokite. Šypsokitės!

Pristatome stiklo jonomerinę restauravimo medžiagą, kurią lengva įdėti vienu sluoksniu. Sužinokite apie jos teikiamą naudą!

ŽIŪRĖTI VAIZDO ĮRAŠĄ

Pristatome 3M™ Ketac™ Universal Aplicap™ stiklo jonomerinę restauravimo medžiagą

Laikykitės dienos plano atlikdami mažiau veiksmų puikioms restauracijoms kurti.

 • Neramumas, bruzdėjimas... žinoma situacija. Tiek jauniems, tiek vyresniems pacientams būna sunku išsėdėti ramiai, todėl jų gydymas tampa lenktynėmis su laiku. Mūsų naujausia stiklo jonomerinė restauravimo medžiaga gali padėti sutaupyti ne tik vertingas sekundes, bet ir išvengti kai kurių procedūros etapų – taip pacientas iš kėdės išlips anksčiau.

  Mūsų stiklo jonomerų grupės naujiena – 3M™ Ketac™ Universal Aplicap™ stiklo jonomerinė restauravimo medžiaga – yra savaime kietėjanti vienu sluoksniu dedama medžiaga, sukurta, kad pabaigtumėte procedūrą greičiau. Nereikia ruošti danties, dengti plombos ar kietinti šviesa, taip procedūra neužtrunka. Ketac™ Universal Aplicap™ restauravimo medžiaga nelipni, jos darbinės charakteristikos puikios, todėl medžiagą lengva įdėti ir formuoti. Ji pakankamai tvirta, kad galėtų būti naudojama esant įvairioms indikacijoms, įskaitant nedidelio krūvio I ir II klasės restauracijas*. Ketac™ Universal Aplicap™ restauravimo medžiaga naudojama lanksčiai, esant įvairioms indikacijoms ir skirtingiems pacientams – nuo vaikų iki pagyvenusių žmonių (ar paauglių). Be to, ji nuolat atpalaiduoja fluoridą iki 2 metų, kad apsaugotų pacientų dantis.

  Parsisiųskite mūsų brošiūrą ir pamatykite, kaip galite patobulinti savo procedūrą naudodami Ketac™ Universal Aplicap™ restauravimo medžiagą. Mažiau laiko kėdėje. Darbo diena pagal planą.

  Brošiūra: 3M™ Ketac™ Universal Aplicap™ stiklo jonomerinė restauravimo medžiaga (PDF, 914 KB)

  *Daugiau informacijos žr. naudojimo instrukcijose


 • Laikmatis
  Greitis

  Ketac™ Universal Aplicap™ restauravimo medžiaga skirta įdėti vienu sluoksniu, paruošus ertmę reikia tik 4 veiksmų – taip procedūra greitesnė ir paprastesnė.

 • Tvirtumo palyginimas
  Tvirtumas

  Ketac™ Universal Aplicap™ restauravimo medžiagos gniuždymo stipris ir paviršiaus kietumas didesnis už kelis kitus stiklo jonomerus, kuriuos reikia dengti.¹

  1. Šaltinis: 3M™ Ketac™ Universal Aplicap™ stiklo jonomerinės restauravimo medžiagos techninių duomenų lapas

 • Darbinės savybės
  Darbinės savybės

  Ketac™ Universal Aplicap™ restauravimo medžiaga plombuojant prilimpa prie ertmės, bet ne prie odontologinių instrumentų, todėl ją lengva įdėti ir formuoti.


Atrinkti produktai

Parsisiųsti 3M stiklo jonomerų sprendimų vadovą (PDF, 905 KB)

Siūlome visiems atvejams skirtus stiklo jonomerus, įskaitant įprastas ir derva modifikuotas restauravimo medžiagas. Parsisiųskite mūsų pasirinkimo vadovą, kad lengviau nuspręstumėte, kuris produktas labiausiai tinka jums.

Showing 1-24 of 70 Matching Products
Compare up to three products:
Compare
Sekite mus
Aukščiau išvardyti prekių ženklai priklauso 3M prekių ženklų grupei.
Keisti vietovę
Lietuva - Lietuvių k.