daugkartiniai respiratoriai

Daugkartiniai respiratoriai

Komfortiški, pritaikomi ir patikimi: 3M jus apsaugos

 • Mūsų gaminami daugkartiniai respiratoriai yra išskirtinės kokybės, patikimi ir saugo darbuotojus nuo pavojingų pramoninių dujų, garų ir kietųjų dalelių.

  Šios kaukės ne tik saugo, tačiau yra komfortiškos ir paprastai naudojamos.

 • Kiti darbuotojų sveikatos ir saugos ištekliai

  Pagrindinis
  Kiti 3M saugos produktai
  Susisiekite su mumis

 • 3M™ 6000 serijos visą veidą dengiantis respiratorius

  3M™ 6000 serijos visą veidą dengiantis respiratorius

  Paprasta naudoti ir patogu dėvėti. Iškvėpimo jungtis dar ilgaamžiškesnė, lengvai palaikoma jos švara. Galima rinktis iš trijų dydžių. Visose kaukėse įrengta 3M™ Bayonet jungtis, prie kurios pagal poreikį galima jungti įvairius kombinuotus filtrus, saugančius nuo dujų, garų ir kietųjų dalelių.

   

  Peržiūrėti produktus

 • 3M™ 7907S daugkartinis visą veidą dengiantis respiratorius

  3M™ 7907S serijos visą veidą dengiantis respiratorius

  3M™ visą veidą dengiantį daugkartinį respiratorių 7907S naudokite atlikdami sudėtingas užduotis, kurioms reikia ilgaamžės ir patikimos veido ir kvėpavimo takų apsaugos. Respiratoriuje įrengta šešių galvos dirželių sistema, įbrėžimams ir smūgiams atsparus skydelis ir itin patvarus antveidis.

  Peržiūrėti produktus


 • 3M™ 6500 serijos pusę veido dengiančios kaukės

  3M™ 6500 serijos pusę veido dengianti kaukė

  Sukurtas nepalankioms ir purvinoms darbo aplinkoms. Būkite produktyvūs ir apsaugoti: dėl lengvai tekstūruoto silikoninio veido sandarinimo ir tvirtos korpuso konstrukcijos 6500 serijos respiratorius yra patvarus ir stabilus. Yra dvi 6500 serijos versijos: 6500QL serija su greitai atkabinamu mechanizmu ir 6500 serija (standartinė). Abiejų versijų produktai tiekiami trijų dydžių.

  Peržiūrėti produktus

 • 3M™ 6000 serijos pusę veido dengianti kaukė

  3M™ 6000 serijos pusę veido dengianti kaukė

  Ekonomiška, paprastai prižiūrima ir naudojama, lengva. Galima rinktis iš trijų dydžių. Visose kaukėse įrengta 3M™ Bayonet jungtis, prie kurios pagal poreikį galima jungti įvairius kombinuotus filtrus, saugančius nuo dujų, garų ir kietųjų dalelių. įmonės 3M gaminamos 6000 serijos pusę veido dengiančios kaukės gali būti naudojamos su 3M filtruojamo oro sistemomis, kad galėtumėte dirbti dar patogiau ir lanksčiau.

  Peržiūrėti daugiau produktų

 • 3M™ 7500 serijos pusę veido dengiančios kaukės

  3M™ 7500 serijos pusę veido dengiančios kaukės

  3M gaminami 7500 serijos respiratoriai – tai naujas komforto standartas. Ši puskaukė buvo sukurta pagal dėvinčiųjų reikalavimus. Dėl minkšto sandarinamojo paviršius ir unikalaus 3M™ vožtuvo Cool Flow™ ji komfortiškesnė ir geriau priglunda prie veido. Dėl mažesnio pasipriešinimo kvėpavimui kaukės vidus vėsesnis, todėl ją dėvėti patogiau.

  Peržiūrėti daugiau produktų


webLoaded = "false" Loadclientside=No

Dalelių filtrai

Filtruoja aerozolius (pavyzdžiui, dulkes, dulksną, dūmus, biologinės kilmės kietąsias daleles ir t. t.). Kai kurie filtrai šalina nemalonius dujų ir garų kvapus.

Dujų (garų) filtrai

Filtruoja tik dujas ir garus. Įvairių rūšių dujoms ir garams filtruoti naudojami skirtingų tipų filtrai.

Vaizdo įrašai


Ištekliai

 • Respiratorių pasirinkimo ir naudojimo laiko programinė įranga

  Įmonė 3M gali padėti pasirinkti tinkamą respiratorių ir apytiksliai įvertinti 3M™ filtrų naudojimo laiką.

  Eiti į naudojimo laiko programinės įrangos šalies puslapius

 • Priežiūra

  Priežiūra

  3M daugkartinių respiratorių įranga, kad geriausiai veiktų ir saugotų naudotoją, turi būti reguliariai tikrinama ir prižiūrima. Sužinokite, kaip tikrinti ir prižiūrėti respiratorių.

 • 4 etapų kelias iki apsaugos

  4 etapų kelias iki apsaugos

  Įmonė 3M žino, kad respiratorių pasirinkti gali būti sunku. Taikydami lankstų 4 etapų metodą, pasirinkimo procesą suskaidote į paprasčiau atliekamas dalis.


Papildomi ištekliai

 • Filtrų spalvinis žymėjimas

  Balta – apsauga nuo kietųjų dalelių.
  Ruda – apsauga nuo organinių garų.
  Pilka – apsauga nuo neorganinių garų.
  Geltona – apsauga nuo rūgščiųjų dujų.
  Žalia – apsauga nuo amoniako ir jo darinių.
 • Dujų ir garų filtrus svarbu keisti laiku; pernelyg ilgai naudojant filtrą pavojingų medžiagų gali patekti į kaukės vidų. Naudojimo laikas yra terminas, reiškiantis laiko tarpą, kurį filtrų rinkinys gali būti naudojamas iki keitimo.

  Indikatorius sukurtas taip, kad naudojimo laiką rodytų pagal individualų poveikį ir kvėpavimo takų apsaugos naudojimo pobūdį.

  • Veiksminga ir efektyvi vaizdinė priemonė, padedanti nustatyti, kada laikas keisti filtrus.
  • Padeda ramiau jaustis, gali pagerinti įmonės respiratorių naudojimo taisyklių ir pramonės reglamentų reikalavimų atitiktį.
  • Pagal CE aprobuoti kaip A1 (6051i) ir A2 (6055i) organinių garų filtrai, saugantys nuo tam tikrų organinių dujų ir garų PLIUS visos funkcijos, kurios įdiegtos standartiniuose 3M dujų ir garų filtruose.
  Sužinoti daugiau

webLoaded = "false" Loadclientside=No

Įmonės 3M gaminami daugkartiniai respiratoriai

Įmonės 3M gaminami daugkartiniai respiratoriai yra išskirtinės kokybės, patikimi ir saugo darbuotojus nuo pavojingų pramoninių dujų, garų ir kietųjų dalelių.

Įmonė 3M tiekia įvairiausius daugkartinius respiratorius, atitinkančius bet kokios darbo aplinkos poreikius. Visą arba pusę veido dengiantys daugkartiniai respiratoriai padeda apsisaugoti nuo kietųjų dalelių ir (arba) dujų ir garų.

Sekite mus
Aukščiau išvardyti prekių ženklai priklauso 3M prekių ženklų grupei.
Keisti vietovę
Lietuva - Lietuvių k.