• Powered & Supplied Air Respirators
 • Tiekiamo ir filtruojamo oro sistemos

  Tiekiamo ir filtruojamo oro sistemos

  Dėl išmanios konstrukcijos naudotojai gali visą dėmesį skirti darbui.

  Find a Product
  • Product Type  
   • +

  • Dirbkite komfortiškame pasaulyje

   Dirbant vietose, kur yra pavojingų teršalų, labai svarbu užtikrinti švaraus kvėpuojamojo oro tiekimą. Įmonė 3M siūlo platų ir lankstų pramoninių filtruojamo ir tiekiamo oro respiratorių pasirinkimą, specialiai sukurtų nepalankiausioms sąlygoms.

   Šios kvėpavimo takų apsaugos sistemos su integruotomis apsauginėmis funkcijomis komfortiškai saugo kvėpavimo takus, galvą, veidą, akis ir klausą nuo įvairių pavojų. Jos paprastai naudojamos, todėl gali padidėti produktyvumas darbo vietoje.

   Peržiūrėti filtruojamo ir tiekiamo oro respiratorių grupės žinyną.

  • Kiti darbuotojų sveikatos ir saugos ištekliai

   Pagrindinis
   Kiti 3M saugos produktai
   Susisiekite su mumis

  Susipažinkite su filtruojamo ir tiekiamo oro kvėpavimo takų apsaugos priemonėmis

  Filtruojamo ir tiekiamo oro sistema. Kurią sistemą pasirinkti?

  • Filtruojamo oro įrenginys

   Filtruojamo oro sistema

   Filtruojamo oro respiratorius yra sistema, iš kurios filtruotas oras ventiliatoriumi tiekiamas į įvairius šalmus. Ji leidžia dirbti ypač mobiliai.


  • Tiekiamas oras

   Tiekiamo oro sistema

   3M™ tiekiamo oro respiratorių paskirtis – darbuotojui tiekti švarų orą. Orą galima tiekti iš didelio slėgio kompresoriaus. Įmonė 3M siūlo keletą produktų, kuriuos galima jungti prie oro tiekimo sistemos, įskaitant gobtuvus, šalmus, visą veidą dengiančius antveidžius, pusę veido dengiančius antveidžius ir neprigludusius antveidžius. Naudojant šią sistemą mobilumas ribotas.


  Filtruojamo oro respiratoriai

  • Kabinamas prie diržo

   Svoris laikomas arčiau naudotojo nugaros, todėl sumažėja sverto efektas, dėl kurio kai kurie filtruojamo oro respiratoriai gali atrodyti sunkesni. Prie diržo kabinami įrenginiai ergonomiškai suprojektuoti, kad priglustų prie apatinės nugaros dalies. Dėl paminkštinto ir komfortiško diržo didžioji svorio dalis tenka klubams.

   Peržiūrėti visus produktus

  • Tvirtinamas prie veido

   Prie veido tvirtinamas filtruojamo oro respiratorius užtikrina stipresnį oro srautą ir komfortą, todėl galima produktyviau dirbti. Šis produktas puikiai tinka šalinimo ir atstatomiesiems darbams.

   Peržiūrėti visus produktus


  Produktų grupės

  • 3M™ Versaflo™ TR-600 filtruojamo oro respiratorius

   Naują našumo lygį pasiekusiame revoliuciniame modelyje TR-600 naudojama ličio jonų baterija, įdiegta galimybė reguliuoti oro srautą ir išplėstinis CE aprobuotų filtrų ir kasečių diapazonas, kad naudotojas būtų apsaugotas nuo dujų, garų, ir kietųjų dalelių. Sukurtas intensyviai naudoti ir ilgai dėvėti.

   Peržiūrėti produktą

  • 3M™ Versaflo™ TR-300 filtruojamo oro respiratorius

   3M™ filtruojamo oro respiratoriaus sistemoje Versaflo™ TR-300 našumas, apsauga ir funkcionalumas derinamas su moderniu, stilingu dizainu ir komfortu. Šios paprastai naudojamų ir universalių kvėpavimo takų apsaugos sistemų, skirtų aplinkai, kurioje yra kietųjų dalelių, savybės yra svarbiausios.

   Peržiūrėti produktą

  • 3M™ Jupiter™ filtruojamo oro respiratorius

   Filtruojamo oro respiratorius Jupiter™ yra patogus, paprastai naudojamas ir saugo nuo kietųjų dalelių, dulkių ir garų arba šių teršalų derinių, nelygu naudojamo filtro tipas.

   Peržiūrėti produktą


  Tiekiamo oro respiratoriai


  • 3M™ S-200+ tiekiamo oro sistema

   3M™ tiekiamo oro respiratoriaus sistema S-200+ yra komfortiška ir universali. Ją galima naudoti kaip standartinę oro linijos respiratoriaus sistemą arba su rezerviniu filtru, kuris naudojamas atjungus oro tiekimą.

   Peržiūrėti produktą

  • 3M™ Aircare™ filtravimo įrenginiai

   Filtravimo įrenginiai Aircare™ gali būti naudojami su visomis 3M™ tiekiamo oro respiratorių sistemomis. Trijų pakopų filtravimo sistemoje iš centralizuotai tiekiamo suspausto oro pašalinama vandens ir naftos dulksna, kietosios dalelės ir kvapai, todėl į tiekiamo oro respiratorių sistemas ir pneumatinius įrankius tiekiamas aukščiausios kokybės oras.

   Peržiūrėti produktą


  Šalmai


  Vaizdo įrašai


  Ištekliai

  • Kvėpavimo sistemos Versaflo

   3M™ Versaflo™ respiratorių sistemos sukurtos įmonei 3M dedant visas pastangas, kad būtų pasiekti trys pagrindiniai tikslai:
   - supaprastinti priemonių pasirinkimo procesą,
   - pagerinti sistemų universalumą,
   - pagerinti nuolatinį naudotojų komfortą.

   Eiti į pasirinkimo žinyną

  • Apsaugokite savo investicijas

   Apsaugokite savo investicijas

   Kai kuri 3M įranga, kad geriausiai veiktų ir saugotų naudotoją, turi būti reguliariai tikrinama ir prižiūrima. Dėl nepakankamos priežiūros gali ne tik sumažėti apsaugos lygis, bet ir sutrumpėti priemonės eksploatavimo trukmė, todėl tektų įsigyti naują priemonę ir patirti papildomų išlaidų.

  • 4 etapų metodas

   4 etapų kelias iki apsaugos

   Gali atrodyti, kad pasirinkti jūsų reikalavimus atitinkančias kvėpavimo takų priemones yra be galo sunki užduotis. Taikydami paprastą keturių etapų procesą ją supaprastinkite ir raskite tinkamą apsaugą jums ir jūsų darbuotojams.


  Papildomi ištekliai

  • Kodėl verta rinktis įmonės 3M gaminamus filtruojamo ir tiekiamo oro respiratorius?

   Dirbkite komfortiškame pasaulyje


   Įmonė 3M siūlo platų ir lankstų pramoninių filtruojamo ir tiekiamo oro respiratorių, skirtų įvairiausioms aplinkoms, naudojimo būdams ir pavojams, pasirinkimą.


   Šios kvėpavimo takų apsaugos sistemos su integruotomis apsauginėmis funkcijomis komfortiškai saugo kvėpavimo takus, galvą, veidą, akis ir klausą nuo įvairių pavojų. Jos paprastai naudojamos, todėl gali padidėti produktyvumas darbo vietoje.

   Kas:

   1. Šalmas, prijungtas prie oro tiekimo įrenginio arba
   2. šalmas, per reguliatorių prijungtas prie kvėpuoti tinkamo išorinio suspausto oro šaltinio.
   3. Dažnai komplektuojamos ir kitos apsaugos priemonės, pavyzdžiui, akių, galvos, klausos apsaugos priemonės, kaklo ir pečių apdangalai.

   Kodėl
   Komfortas, atitiktis ir apsauga

   1. Gaivus oro srautas ir mažesnis pasipriešinimas kvėpavimui.
   2. Sudėtinė, integruota apsauga.
   3. Gali būti komplektuojamos kvėpavimo takų, galvos, veido, akių ir klausos apsaugos priemonės, galvos, kaklo ir pečių apdangalai.
   4. Dideli apsaugos koeficientai.

  • Modulinės sistemos

   Modulinė respiratoriaus sistema yra visapusė darbuotojo apsaugos sistema, sudaryta iš komfortiškai dėvimų sudedamųjų dalių.
   Visi moduliniai šalmai, oro tiekimo įrenginiai ir kvėpavimo žarnos tarpusavyje suderinami. Naudotojai gali sukeisti ir kartu naudoti įvairias dalis, pereidami iš vienos aplinkos į kitą arba nuo vieno naudojimo būdo prie kito.
   Šiuo būdu nepaprastai lanksčiai prisitaikoma prie kintančios naudotojo aplinkos.


   Individualios sistemos

   Individualios respiratorių sistemos gali būti naudojamos įvairiems darbams. Jos sudarytos iš filtruojamo oro respiratorių su integruota galvos, akių, veido ir kvėpavimo takų apsauga, ir oro tiekimo reguliatorių su pusę veido arba visą veidą dengiančiomis kaukėmis.


  Įmonės 3M gaminami filtruojamo ir tiekiamo oro respiratoriai

  Įmonė 3M siūlo platų ir lankstų pramoninių filtruojamo ir tiekiamo oro respiratorių, skirtų įvairiausioms aplinkoms, naudojimo būdams ir pavojams, pasirinkimą.

  Naudojant abiejų tipų sistemą oras naudotojui tiekiamas per šalmą. Šalmai sukurti taip, kad saugotų kvėpavimo takus ir būtų galima naudotis papildoma apsauga ir ypatybėmis, atsižvelgiant į naudotojo aplinką ir darbą. Šalmuose įdiegtos funkcijos leidžia išvengti daugelio įprastinių keblumų su kuriais susiduriama darbuotojams teikiant asmenines apsaugines priemones (AAP).

  Sekite mus
  Aukščiau išvardyti prekių ženklai priklauso 3M prekių ženklų grupei.
  Keisti vietovę
  Lietuva - Lietuvių k.