vienkartiniai-respiratoriai

Vienkartiniai respiratoriai

Galite matyti ore pakibusias dulkes ir nešvarumus, tačiau daugumos jūsų plaučiams pavojų keliančių kietųjų dalelių net neįmanoma įžiūrėti plika akimi.

Find a Product

 • Kad darbuotojai būtų sveiki ir motyvuoti, jie turi komfortiškai kvėpuoti švariu ir saugiu oru.

  įmonės 3M gaminamų vienkartinių respiratorių ergonomiško dizaino ir patentuotų technologijų derinys padeda lengviau kvėpuoti ir komfortiškai apsisaugoti nuo kietųjų dalelių keliamų pavojų.

 • Kiti darbuotojų sveikatos ir saugos ištekliai

  Pagrindinis
  Kiti 3M saugos produktai
  Susisiekite su mumis


 • 3M™ Aura™ 9300+ serijos sulankstomi respiratoriai

  3M™ Aura™ 9300+ serijos sulankstomi respiratoriai

  3M™ Aura™ 9300+ serijos vienkartiniai respiratoriai yra įmonės 3M nuolatinio siekio gerinti komfortą rezultatas. Išmoninga trijų plokštumų konstrukcija pritaikoma įvairaus dydžio ir formos veidui, be to, geriau prisitaiko prie veido judėjimo kalbant, todėl šiuos respiratorius dėvėti kur kas patogiau.

  Sužinoti apie ypatybes
  Peržiūrėti produktus

 • 3M™ 8300 serijos kaušelio formos respiratoriai

  3M™ 8300 serijos kaušelio formos respiratoriai

  3M™ 8300 serijos vienkartiniai respiratoriai patogiai pritaikomi daugeliui veido formų ir dydžių. Itin švelni ir minkšta vidinė respiratoriaus dalis suteikia gerai jaučiamą, tačiau ilgalaikį komfortą, o tvirta konstrukcija suteikia 8300 serijos respiratoriui patvarumo ir ilgalaikiškumo – visa tai padeda naudotojui pailginti respiratoriaus naudojimo laiką

  Peržiūrėti produktus

 • 3M™ 8825 ir 8835 serijos kaušelio formos respiratoriai

  3M™ 8825+ ir 8835+ serijos kaušelio formos respiratoriai

  Šie 3M™ aukščiausios kokybės serijos vienkartiniai respiratoriai yra lengvesni ir puikiai filtruoja, juos dėvint galima dar lengviau kvėpuoti, todėl ne tik būsite saugūs, bet ir nepaprastai patogiai jausitės. Mūsų gaminami respiratoriai atitinka filtruojančioms veido kaukėms, kurios gali būti naudojamos ilgiau nei vieną pamainą, keliamus užsikimšimo reikalavimus.

  Peržiūrėti produktus

 • 3M™ 8000 serijos kaušelio formos respiratoriai

  3M™ 8000 serijos kaušelio formos respiratoriai

  3M™ 8000 serijos vienkartiniai respiratoriai lengvi, patogūs ir veiksmingai saugo kvėpavimo takus. Šie respiratoriai yra išgaubtos formos, su dviem dirželiais, paminkštinta dalimi nosies srityje ir nosies spaustuku, kad būtų komfortiškai dėvimi nepriklausomai nuo veido dydžio.

  Peržiūrėti produktus

 • 3M™ K100 serijos sulankstomi respiratoriai

  3M™ K100 serijos sulankstomi respiratoriai

  K100 serijos respiratoriai – komfortiška, patikima ir profesionali apsauga už prieinamą kainą. Renkantis patikimą produktą nekyla jokių abejonių dėl K100 serijos produktų kokybės: visi K100 produktai ne tik visapusiškai išbandyti, sertifikuoti ir pažymėti CE ženklu, tačiau jų naudotojams teikiama greita pagalba, galimybė kreiptis į techninį personalą, patikimos konsultacijos, užtikrinta kokybė ir tiekimas, kokius gali pasiūlyti tik tokia bendrovė kaip 3M.

  Peržiūrėti produktus

 • 3M™ VFlex™ 9152 serijos sulankstomi respiratoriai

  3M™ VFlex™ 9152 serijos sulankstomi respiratoriai

  9152 ir 9152S serijos respiratoriai VFlex neįtikėtinai pigūs, tačiau veiksmingai saugo be jokių kompromisų dėl kokybės. Unikalios konstrukcijos produktas išlankstytas tampa erdvus ir komfortiškas. Jums kvėpuojant, dirbant arba kalbant respiratoriai VFlex išsiplečia ir lankstosi. Dėl padėties nustatymo liežuvėlių, reguliuojamo nosies spaustuko ir pasirenkamų dviejų dydžių šiuos respiratorius galima puikiai pritaikyti įvairios formos veidui.

  Peržiūrėti produktus


Specializuoti respiratoriai

 • Suvirinimo dūmų respiratoriai

  Suvirinimo dūmų respiratoriai

  3M respiratoriai 9925 ir 9928 specialiai sukurti suvirinimo darbams, kad saugotų nuo ozono ir suvirinimo dūmų ir nemalonaus kvapo organinių garų.
  Jie lengvi, veiksmingi, komfortiški bei higieniški, saugo kvėpavimo takus nuo dulkių, dulksnos ir metalo dūmų ir neužsikemša netgi ilgai dirbant suvirinimo dūmuose. 3M™ iškvepiamo oro vožtuvas Cool Flow™ šalina susikaupusią šilumą, ypač dirbant karštomis ir drėgnomis sąlygomis.

  Peržiūrėti produktus

 • Nemalonaus lygio kvapų respiratoriai

  Nemalonaus lygio kvapų respiratoriai

  Nemalonaus lygio kvapų respiratoriai lengvi, veiksmingi, komfortiški bei higieniški ir saugo kvėpavimo takus atliekant tam tikrus darbus nuo metalo ėsdinimo iki atliekų rūšiavimo. Šie specializuoti respiratoriai ne tik saugo nuo dulkių ir dulksnos, tačiau dėl juose esančio aktyvintos anglies sluoksnio saugo nuo tam tikrų nemalonių kvapų (vandenilio fluorido, organinių garų arba rūgščiųjų dujų, kurių koncentracija mažesnė už ribinę).

  Peržiūrėti produktus


Vaizdo įrašai


Ištekliai

 • Kaip pasirinkti

  Kaip pasirinkti

  Kad sužinotumėte, kaip pasirinkti jūsų darbo aplinkai tinkamiausią respiratorių, perskaitykite apie 4 etapų kvėpavimo takų apsaugos pasirinkimo metodą

 • Pritaikymo tyrimas

  Pritaikymo tyrimas

  Kad nepriekaištingai saugotų, priglundantys respiratoriai turi būti tinkamai pritaikyti, todėl labai svarbu patikrinti, kaip pritaikyta kiekvieno darbuotojo apsauginė priemonė. Naudodamiesi išsamiu žinynu išsiaiškinkite respiratorių pritaikymo tyrimo pagrindus.


Papildomi ištekliai

 • Standartas EN 149:2001+A1:2009

  3M™ vienkartiniai respiratoriai atitinka Europos standarto EN 149:2001 + A1:2009 reikalavimus, taikomus filtruojantiesiems ant veido dėvimiems respiratoriams, kurie naudojami vien apsaugai nuo kietųjų ir nelakiųjų skysčio dalelių. Produktai klasifikuojami pagal filtravimo efektyvumą, didžiausiąjį bendrąjį nuotėkį į vidų (FFP1, FFP2 ir FFP3), naudojimo savybes ir atsparumą užsikimšimui.

  Šiame standarte nustatyti tokie eksploataciniai bandymai:

  • prasiskverbimo per filtrą ir ilgalaikio poveikio (apkrovos) bandymas – vertinamas naujo produkto ir laikui bėgant stebimas filtravimo efektyvumas;
  • kvėpavimo pasipriešinimas – vertinama, kaip lengva kvėpuoti (įkvėpti ir iškvėpti) per respiratorių;
  • bendrasis nuotėkis į vidų – vertinamas prasiskverbimas per filtrą, oro nuotėkis per vožtuvą (jeigu yra) ir, svarbiausia, nuotėkis tarp veido ir respiratoriaus; atliekant bandymą respiratorių dėvi grupė įvairių žmonių, atliekančių imituojamą darbo veiklą;
  • atsparumas užsikimšimui – vertinama respiratoriaus savybė efektyviai veikti ir saugoti kvėpavimo takus aplinkoje, kurioje yra labai daug dulkių.

  Siekiant patvirtinti, kad daugkartinių produktų veiklos efektyvumas nesumažėja naudojant pakartotinai, atliekamas tokių produktų valymo ciklas (nurodytas gamintojo) ir jie 24 valandas laikomi. Atsparumo užsikimšimui bandymas privalomas daugkartiniams produktams, tačiau neprivalomas produktams, kurie naudojami tik vieną pamainą (nenaudojami pakartotinai). Visą standarto EN 149:2001+A1:2009 egzempliorių galite įsigyti iš Lietuvos standartizacijos departamento.

  Ženklinimas:
  R = galima naudoti pakartotinai,
  NR = negalima naudoti pakartotinai (naudoti tik vieną pamainą),
  D = atitinka atsparumo užsikimšimui reikalavimus.


Įmonės 3M gaminami vienkartiniai respiratoriai

Kad darbuotojai būtų sveiki ir motyvuoti, jie turi komfortiškai kvėpuoti švariu ir saugiu oru. Į tai atsižvelgdami suprojektavome 3M vienkartinių respiratorių grupę ir remdamiesi mokslo pasiekimais pagerinome jų komfortiškumą, kvėpavimo kokybę ir apsaugą.

Sekite mus
Aukščiau išvardyti prekių ženklai priklauso 3M prekių ženklų grupei.
Keisti vietovę
Lietuva - Lietuvių k.