• FUZE Respiratory Protection
 • Kvėpavimo takų apsauga

  Kvėpavimo takų apsauga

  Produktai, dirbantys ne mažiau už jus.

  • Įmonės 3M siūlomas plačiausias pasirinkimas: įvairiausiems pramonės ir kitiems darbams skirti vienkartiniai, daugkartiniai, filtruojamo ir tiekiamo oro respiratoriai, kurių neprilygstama reputacija pelnyta naudojant nepalankiausiomis sąlygomis.

  • Kiti darbuotojų sveikatos ir saugos ištekliai

   Pagrindinis
   Kiti 3M saugos produktai
   Susisiekite su mumis


  Pasirinkite reikiamą apsaugą


  Ištekliai

  • Naudojimo laiko programinė įranga

   Kad galėtumėte lengviau pasirinkti 3M respiratorius ir geriau įvertinti 3M dujų ir garų filtrų naudojimo laiką, 3M sukūrė specialią programinę įrangą.

   Eiti į naudojimo laiko programinės įrangos šalies puslapius

  • Kelias iki apsaugos: 4 etapų metodas

   Kelias iki apsaugos: 4 etapų metodas

   Gali atrodyti, kad pasirinkti ir specifikuoti tinkamas kvėpavimo takų apsaugos priemones yra be galo sunki užduotis, nes reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių. Taikant 4 etapų metodą galima lengvai pasirinkti tinkamo lygo ir komforto apsaugos priemones.

  • Pritaikymo svarba

   Pritaikymo svarba

   Ar jūsų darbuotojai dėvi glaudžiuosius respiratorius (kurie turi būti sandariai uždėti ant veido), pavyzdžiui, vienkartines kaukes, pusę veido dengiančias kaukes arba visą veidą dengiančias kaukes (įskaitant filtruojamo oro respiratorius)? Jeigu taip, turite ištirti jų pritaikymą.


  3M teikiamos kvėpavimo takų apsaugos priemonės

  Kvėpavimo takų apsaugos priemonės (KKAP) turi būti pakankamos ir tinkamos atliekamam darbui. Įvairių tipų KKAP teikiamos apsaugos lygis skiriasi. Kad pasirinktas apsaugos lygis būtų laikomas pakankamu, pavojingų cheminių medžiagų poveikis turi būti sumažintas iki priimtino lygio. Be to, KKAP turi būti tinkamos naudotojui ir atitikti aplinkybes, pavyzdžiui, jų dydis turi būti pritaikytas naudotojui, jas turi būti patogu dėvėti, jos turi būti pakankamai tvirtos, kad atlaikytų naudojimo aplinkos poveikį, galiausiai, jos turi būti suderinamos su kitomis AAP.

  KKAP gali būti vienkartinės ir daugkartinės. Iš įmonės 3M siūlomo plataus KKAP diapazono tikrai išsirinksite produktų, kurių apsaugos lygis, komfortas, stilius ir priežiūros reikalavimai atitiks jūsų poreikius, kad galėtumėte našiai ir saugiai dirbti.

  Sekite mus
  Aukščiau išvardyti prekių ženklai priklauso 3M prekių ženklų grupei.
  Keisti vietovę
  Lietuva - Lietuvių k.