1. 3M Telekomunikaciniai ryšiai

3M Telekomunikaciniai ryšiai

Telekomunikacinių ryšių bokštas
Dideliais žingsniais sumažiname pasaulį.
Peržiūrėti produktus telekomunikaciniams ryšiams

Telekomunikacinių ryšių rinkos

Suteiksime jums konkurencinį pranašumą.

3M pirmauja pasaulyje kurdama dar glaudžiau įvairiais ryšiais susaistytą pasaulį. Nuo optikos iki mobiliojo ryšio technologijų – mes sujungiame produktus, žmones ir įmones išnaudodami daugiau nei 45 technologinių platformų galią ir kurdami klientams naudingas inovacijas. Šioje nuolat kintančioje pramonės šakoje mūsų technologijos keičia tinklų kūrimo, diegimo ir priežiūros būdus. Nesvarbu, koks jūsų tinklas – mes galime padėti.

 

  • Tobuliname tinklus ir ryšius visame pasaulyje.

    Pasaulyje, kuriame viskas vis labiau susiję, mums reikia dar patikimesnių ir veiksmingesnių telekomunikacinių ryšių sprendimų. Būtini sprendimai, kurie ateities telekomunikacinių ryšių problemas spręstų jau šiandien. 3M tai gali. Mūsų optinės jungtys ir gaubtai padeda greičiau įrengti tinklą. O naudojant moderniausius mūsų klijus, daug paprasčiau sumontuoti plačiajuosčio ryšio įrangą esamuose pastatuose. Nuo mobiliojo ryšio bokšto izoliacijos nuo oro sąlygų, iki gaisro slopinimo be vandens apsaugant svarbius duomenų centrus – mūsų technologijos keičia tinklų kūrimą, įrengimą, apsaugą ir priežiūrą, o 3M jau šiandien plečia vietinius ir pasaulinius telekomunikacinių ryšių tinklus ateities kartoms. Nesvarbu, koks jūsų tinklas – mes galime padėti.

 


Inovacijos, kurios veikia

Inovacijos, kurios veikia


Apie 3M telekomunikacinių ryšių rinkas

  • 3M – tai ekspertai, kurie padės jūsų įmonei kurti vieningą ryšiais susaistytą pasaulį. Nuo optikos ir komutacinių panelių iki FTTH sprendimų ir komutacinių laidų – padėsime kurti sistemas, kurios suartina žmones. Šioje nuolat kintančioje pramonės šakoje mes kuriame pasaulinį gamybos, platinimo ir technologinės patirties tinklą, kad vaizdas būtų transliuojamas greičiau, mobiliojo ryšio bokštai būtų patvaresni, o palaikyti ryšį darbo vietoje – dar paprasčiau.
Sekite mus
Aukščiau išvardyti prekių ženklai priklauso 3M prekių ženklų grupei.
Keisti vietovę
Lietuva - Lietuvių k.