1. 3M Lietuvoje
 2. 3M Komerciniai sprendimai

3M Komerciniai sprendimai

Lėktuvo vaizdas iš viršaus
Efektyvūs sprendimai, kurie padės jums sustiprinti savo prekės ženklą.
Peržiūrėti produktus komerciniams sprendimams

Komercinių sprendimų rinkos

Suteiksime jums konkurencinį pranašumą.

Mūsų verslas padeda jūsų verslui. Nuo Buenos Airių iki Pekino – siūlome visapusiškus sprendimus, kad savo klientams galėtumėte teikti saugias ir reikalavimus atitinkančias paslaugas. Palaikome jūsų įrangos švarą. Saugome jūsų darbuotojus. Sustipriname jūsų prekės ženklą.

Komerciniams sprendimams skirti produktai

Peržiūrėti visus komerciniams sprendimams skirtus produktus
 • Suteiksime jums konkurencinį pranašumą.

  Mūsų verslas padeda jūsų verslui. Nuo Buenos Airių iki Pekino – siūlome visapusiškus sprendimus, kad savo klientams galėtumėte teikti saugias ir reikalavimus atitinkančias paslaugas. Palaikome jūsų įrangos švarą. Saugome jūsų darbuotojus. Sustipriname jūsų prekės ženklą. Mūsų technologijos suteikia galios jūsų verslui, kad galėtumėte apsaugoti savo įrangą, darbuotojus ir reputaciją.


Inovacijos, kurios veikia

 • 2015-03-13

  Geresnis vanduo reiškia geresnį verslą.

  3M™ ScaleGard™ HP sistema sumažina nešvarumų ir mineralų sankaupas bei užtikrina aukštą ir nekintančią vandens kokybę, todėl rečiau reikia rūpintis įrangos taisymu.

  2015-03-13
 • 2015-03-13

  Suvaldykite bet kokią situaciją.

  „3M™ Gripping Material“ produktai didina sukibimo jėgą, mažina slydimą ir užtikrina geresnį sukibimą pačiuose įvairiausiuose praktiniuose pritaikymuose – nuo pneumatinių kūjų iki terapijai skirtos medicinos įrangos.

  2015-03-13
 • 2015-03-13

  Paskutinis žingsnis jūsų brangaus krovinio apsaugai.

  Scotch® lipni pakavimo juosta. Tvirtai suklijuojanti ir funkcionali – tad galite būti tikri, kad jūsų produktas pasieks klientus taip, kaip ir planavote.

  2015-03-13
 • 2015-03-13

  Aplinką tausojantis kietų grindų dangos priežiūros meistriškumas.

  3M siūlo visą seriją kietų grindų dangos priežiūros produktų, kuriuos naudojant pasiekiamas didesnis efektyvumas bei aplinkos tausojimas ir sumažinamos darbo sąnaudos.

  2015-03-13

Inovacijos, kurios veikia


Apie 3M komercinių sprendimų rinkas

 • 3M – tai ekspertai, kurie padės jums realizuoti savo prekės ženklo potencialą. Bendradarbiaujame su priežiūros specialistais, kad sukurtume patalpų priežiūros, valymo, grafikos ir saugos sprendimus, kurių reikia, kad savo klientams galėtumėte teikti aukščiausios kokybės paslaugas. Mūsų kempinės, rankinės šluostės ir grindų šluotos padės švariai išblizginti grindis ar virtuvę. Mūsų grindų poliravimo padai, grindų apsaugos ir dulkių valymo priemonės padės taip išvalyti biurą ar mokyklą, kad ji atrodys kaip nauja. O mūsų apsauginiai kilimėliai ir nuo paslydimo apsaugančios technologijos padės apsaugoti jūsų darbuotojus ir reputaciją.