1. 3M Lietuvoje
  2. 3M Komerciniai sprendimai

3M Komerciniai sprendimai

Lėktuvo vaizdas iš viršaus
Efektyvūs sprendimai, kurie padės jums sustiprinti savo prekės ženklą.
Peržiūrėti produktus komerciniams sprendimams

Komercinių sprendimų rinkos

Suteiksime jums konkurencinį pranašumą.

Mūsų verslas padeda jūsų verslui. Nuo Buenos Airių iki Pekino – siūlome visapusiškus sprendimus, kad savo klientams galėtumėte teikti saugias ir reikalavimus atitinkančias paslaugas. Palaikome jūsų įrangos švarą. Saugome jūsų darbuotojus. Sustipriname jūsų prekės ženklą.

Komerciniams sprendimams skirti produktai

Peržiūrėti visus komerciniams sprendimams skirtus produktus
  • Suteiksime jums konkurencinį pranašumą.

    Mūsų verslas padeda jūsų verslui. Nuo Buenos Airių iki Pekino – siūlome visapusiškus sprendimus, kad savo klientams galėtumėte teikti saugias ir reikalavimus atitinkančias paslaugas. Palaikome jūsų įrangos švarą. Saugome jūsų darbuotojus. Sustipriname jūsų prekės ženklą. Mūsų technologijos suteikia galios jūsų verslui, kad galėtumėte apsaugoti savo įrangą, darbuotojus ir reputaciją.


Inovacijos, kurios veikia

Inovacijos, kurios veikia


Apie 3M komercinių sprendimų rinkas

  • 3M – tai ekspertai, kurie padės jums realizuoti savo prekės ženklo potencialą. Bendradarbiaujame su priežiūros specialistais, kad sukurtume patalpų priežiūros, valymo, grafikos ir saugos sprendimus, kurių reikia, kad savo klientams galėtumėte teikti aukščiausios kokybės paslaugas. Mūsų kempinės, rankinės šluostės ir grindų šluotos padės švariai išblizginti grindis ar virtuvę. Mūsų grindų poliravimo padai, grindų apsaugos ir dulkių valymo priemonės padės taip išvalyti biurą ar mokyklą, kad ji atrodys kaip nauja. O mūsų apsauginiai kilimėliai ir nuo paslydimo apsaugančios technologijos padės apsaugoti jūsų darbuotojus ir reputaciją.