Smart Remontas

SMART remontas po avarijų

 • SMART remontas po avarijų

  SMART remontas yra rentabilių metodų derinys, kurį galima panaudoti, kai plotas, kurį reikia remontuoti, yra ne didesnis nei A4 formato popieriaus lapo plotas.

SMART remonto procesas


Nuoseklus SMART remonto procesas


 • 1 etapas – pažeidimų įvertinimas ir paviršiaus valymas

  1 etapas – pažeidimų įvertinimas ir paviršiaus valymas

  Įvertinkite pažeidimo vietą ir dydį bei spalvą, kad nustatytumėte, ar galite naudoti SMART remonto metodą (NEAPIMKITE PERNELYG DIDELIO PLOTO).

  • – Nuplaukite ir nuvalykite visą detalę naudodami 3M™ profesionalias valymo šluostes 34567 ir tinkamą valiklį.
  • – Atnaujinkite visą detalę naudodami 3M™ Perfect-it III™ Fast Cut Plus priemonę 50417 ir 3M™ Perfect-it III™ Extra Fine priemonę 80349, jei spalva tamsi, kad detalė vėl atrodytų tarsi ką tik nudažyta.

   Šis etapas yra svarbiausias, siekiant užtikrinti dažų sukibimą, ypač senojo ir naujojo sluoksnių susiliejimo vietoje. Būtina pašalinti visas oro sąlygų paveikto paviršiaus žymes.

 • 2 žingsnis – paviršiaus paruošimas

   1. Nušlifuokite defektą naudodami 3M™ Hookit™ Cubitron II šlifavimo 75 mm diską – 150+/220+. Visada pradėkite nuo priemonių smulkiausiais grūdeliais. Pastaba. Naudojant 75 mm diskus galima sumažinti taisomo ploto dydį.

    Jei reikia užpildyti įlinkimą, naudokite tinkamą glaistą, 3M Dry Guide Coat priemonę ir nušlifuokite 3M™ Hookit™ Cubitron II abrazyviniu 75 mm disku – 220+.
   2. Nušlifuokite aplink taisomą vietą naudodami 3M™ Hookit™ Purple P400 – 75 mm.
   3. Dar padidinkite šį plotą naudodami 75 mm 3M™ Trizact™, P3000 tikslaus šlifavimo diską.

    Nepersistenkite ir atminkite, kad visas nušlifuotas plotas neturi būti didesnis nei A4 formato lapas! Spustelėkite čia, kad padidintumėte diagramą.
 • 3 etapas – maskavimas

  3 etapas – maskavimas

   Atsižvelgiant į pažeidimo vietą, galima rinktis iš kelių maskavimo metodų ir produktų.
   Įsitikinkite, jog uždengėte šalia esančius plotus, kad ant jų nepatektų dažų, tačiau plotą, kurį taisysite, palikite pakankamai didelį; tokiu būdu išvengsite aštrių dažų linijų, kurias vėliau tektų pašalinti. Puikus produktas, kuris padės išgauti švelnius perėjimus ties išore – 3M tolygaus perėjimo juosta.
 • Step 4 - Primer Application

  4 žingsnis – dengimas gruntu

  Padenkite gruntu pagal dažų kompanijos rekomendacijas.

  Tam idealiai tinkantis produktas yra 3M™ Accuspray™ su Mini PPS™, leidžiantis efektyviai naudoti produktą jo nešvaistant. Turi būti kuo mažiau užpurkšta aplink, kad taisomas plotas būtų kuo mažesnis.

 • Step 5 - Primer Sanding

  5 žingsnis – grunto šlifavimas

  Nušlifuokite gruntą naudodami 75 mm 3M™ Hookit™ Purple P400/P500 šlifavimo diską.

 • 6 etapas – dažų dengimas

  6 etapas – dažų dengimas

  Padenkite dažus, atsižvelgdami į dažų gamintojo pateikiamas rekomendacijas. Efektyvus dažų dengimo procesas atliekamas naudojant 3M dažų dengimo sistemas, atsižvelgiant į remonto darbų dydį. Siekiant maksimaliai išnaudoti dažus ir sumažinti atliekų kiekį, rekomenduojama naudoti 3M™ Midi arba Mini PPS™ sistemą.

  Patarimas. Lakiųjų organinių junginių (VOC) atitiktis reiškia, kad šiuolaikinius standartus atitinkančios naujos ir senos dangos suliejimo priemonės nuo šiol yra aerozoliai, purškiami padengus paviršių skaidria danga prieš džiovinant. Tai reiškia, kad suliejimo procesas turi būti pritaikytas taip, kad jį būtų galima atlikti su standartus atitinkančiais produktais. Žr. dažų gamintojo rekomendacijas.

 • 7 etapas – dažų sluoksnio pažeidimų šalinimas ir poliravimas

  7 etapas – dažų sluoksnio pažeidimų šalinimas ir poliravimas

  Pataisyto nedidelio ploto geriausia būtų nepoliruoti, nes paprastai naudojama purškiama seno ir naujo lako suliejimo priemonė dengiama labai plonu sluoksniu, kuris nėra atsparus poliravimui. Jei tai neišvengiama, naudokite 3M™ Perfect-it™ Extra Fine Plus priemonę su pagal spalvą pasirenkamu rumbuotu geltonu padeliu. Nustatykite žemiausius įrenginio sūkius ir dirbkite labai atsargiai.