Kėbulo atnaujinimo grunto ir dažų dengimas

 • 3M turi platų asortimentą grunto ir dažų purškimo sprendimų, įskaitant naujoves, tokias kaip PPS™ dažų paruošimo sistema ir neseniai pristatyta Accuspray™ sistema.

  Pažangūs spalvos atitikmens tikrinimo sprendimai, pvz., spalvos atitikmens tikrinimo plėvelė ir spalvos atitikmens tikrinimo lempa, padeda rasti tinkamą spalvą bei atspalvį ir gali padėti išvengti brangių pakartotinių darbų.

  3M dažų dengimo sistemos – daugelio profesionalių kėbulų remonto dirbtuvių pasirinkimas ruošiant ir dengiant gruntą, taip pat maišant, derinant spalvą ir dengiant pagrindinę ir skaidrią dangas.

  Kad dažymo procesas būtų dar švaresnis, naudokite 3M apsauginę nešvarumų sulaikymo sistemą, kaip nesudėtingą sistemą dažų kamerai apsaugoti. Ji sutraukia dažymo kameros ore esančius nešvarumus ir leidžia pasiekti švaresnių dažymo rezultatų, kad reikėtų atlikti kuo mažiau baigiamųjų darbų.


 • Revoliucingas 3M™ Accuspray™ sistemos HVLP grunto dengimo pistoletinio purkštuvo dizainas leidžia išgauti aukščiausios kokybės HVLP (didelio intensyvumo esant žemam slėgiui) pistoletiniais purkštuvais išgaunamą paviršių vos už nedidelę dalį jų kainos. Purškimo galvutės yra keičiamos, todėl kaskart naudodami naują keičiamą galvutę jausitės lyg purkšdami visiškai nauju purkštuvu.

 • Dažymo kameros apsauga naudojant nešvarumų sulaikymo sistemą
  3M iš pagrindų pakeitė paprastą paviršiaus apsaugojimo principą, kad dažymo procesas būtų kokybiškesnis. 3M™ apsauginė nešvarumų sulaikymo sistema ne tik puikiai tinka paviršiui apsaugoti; pažvelgus įdėmiau, pastebima didelė naujovė – unikali neaustinė struktūra, kuri iš tikrųjų sulaiko dulkes, purvą ir užpurkštus dažus.
 • Dažų dengimo sistema naudojant PPS

  3M dažų paruošimo sistema gerokai padidina grunto ir dažų purškimo procesų produktyvumą. Uždara vienkartinių įdėklų sistema leidžia tiesiogiai maišyti ir laikyti nepanaudotus dažus, jei to prireikia.
  Valymo laikas ir naudojamo tirpiklio kiekis maksimaliai sumažėja, ypač naudojant kartu su 3M™ Accuspray™ pistoletinio purkštuvo sistema (tik dengiant gruntą).

 • 3M™ PPS™ spalvos atitikmens tikrinimo lempa II padeda prieš purškiant dažus nustatyti tikslią jų spalvą ir atspalvį, todėl iki visiško minimumo sumažinama pakartotinių darbų būtinybė.