3M™ Perfect-it™ pagal spalvą pasirenkama poliravimo sistema

3M automobilių priežiūros produktai

 • Atkurkite ir apsaugokite kėbulo apdailą, kad atrodytų lyg iš automobilių salono, pasirinkę priemones iš 3M™ automobilių priežiūros produktų asortimento.

  Visi mūsų produktai atlieka nepaprastai profesionalų darbą – nuo greito valymo automobilių plovimo šampūnu iki aukščiausio lygio paviršiaus apdorojimo naudojant „Performance Finish“ vašką. Ir, be abejo, juos galima naudoti atskirai, atsižvelgiant į poreikį ir turimą laiką.

  Profesionalų pamėgti produktai... nuo šiol prieinami ir buitiniams vartotojams.

3M™ įbrėžimų šalinimo sistema 39071


 • Užtaisykite smulkius ir vidutinius įbrėžimus, naudodamiesi 3M™ įbrėžimų šalinimo sistema 39071. Ši įbrėžimų šalinimo sistema idealiai tinka nežymiai oksidacijai, verpetų žymėms ir kitiems įbrėžimams šalinti.

3M™ Trizact™ šlifavimo medžiagų technologija


 • Atkurkite pažeistus dažus pasitelkdami 3M™ Trizact™ šlifavimo medžiagų technologiją. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, naudokite su tvirtinimo grąžtų rinkiniu.

3M™ priekinių žibintų lęšių atnaujinimo sistema


 • 3M™ priekinių žibintų lęšių atnaujinimo sistema yra greitas ir veiksmingas sprendimas, atkuriantis priekinių žibintų būklę nuo gelsvo atspalvio iki idealaus skaidrumo. Atnaujinimo sistema ne tik grąžina lęšiui pirminį žvilgesį, bet ir pagerina šviesos spindulio kokybę.

  Tai idealus visapusiškas rinkinys nebrangiam remontui – nuosekli instrukcija padės savarankiškai atnaujinti žibintus net pradedantiesiems. Paspartinkite remonto darbus, pritvirtinę šlifavimo diską prie gręžtuvo (nepridedamas), ir naudokite jį buferiui ir kitiems priedams.

3M™ odos ir vinilo taisymo priemonių komplektas 08579


 • 3M™ odos ir vinilo taisymo priemonių komplektas 08579
  Naudodami 3M™ odos ir vinilo taisymo priemonių komplektą 08579 sutaisysite pradegintus ir subraižytus savo automobilio vidaus odinius ir vinilinius paviršius. Šį komplektą sudaro spalvų mišiniai ir klijai, taip pat išsamios instrukcijos bei spalvos parinkimo priemonės. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, vadovaukitės instrukcijomis.