Automobilių poliravimas ir apdaila

 • 3Ms unikalūs dažų sluoksnio pažeidimų šalinimo procesai ir produktai padeda jums užtikrinti tobulą rezultatą savo klientui. Nesvarbu, ką turite atlikti – pašalinti paviršiaus trūkumus ar tiesiog suteikti paviršiui nepriekaištingą žvilgesį, – mūsų nesudėtingas pagal spalvą pasirenkamų priemonių naudojimo procesas leis pasiekti fantastiškų rezultatų atliekant vos kelis veiksmus.

  Norint užtikrinti tobulą apdailą, svarbiausia taikyti tinkamą skaidrios dangos dengimo procesą ir metodą – vadovaukitės dažų gamintojo pateiktomis rekomendacijomis!

  Šiuolaikinė skaidri danga yra labai jautri džiūvimo sąlygoms ir tik tinkamai ją naudodami bei džiovindami užtikrinsite lengvą darbų užbaigimo procesą bei bendrą gauto rezultato kokybę.


 • Dažų sluoksnio pažeidimų šalinimas
  Nesvarbu, kiek esate įgudę ar koks švarus yra oras dažymo kameroje, retkarčiais reikės atlikti šiokius tokius dažų sluoksnio pataisymo darbus.

  Jūsų poreikiams patenkinti sukurti 3M procesai ir produktai padės minimaliomis pastangomis pašalinti dulkes, nutekėjusią dangą ar apelsino žievelės efektą ir sutelkti dėmesį į tai, kad bendras paviršių suvienodinimo ir apdailos procesas būtų kiek įmanoma greitesnis bei efektyvesnis.

 • Paviršių suvienodinimas ir poliravimas

  Naudokite 3M™ Perfect-it™ pagal spalvą pasirenkamą poliravimo sistemą, kad išgautumėte blizgų ir be trūkumų paviršių. Produktai sukurti taip, kad papildytų vienas kitą, o pasirinkimas pagal spalvą užtikrina, kad naudosite tinkamą priemonę su ją atitinkančios spalvos porolonu, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

  Pastaba. Šiam poliravimo procesui rekomenduojamos priemonės yra skirtos profesionaliam naudojimui ant naujai padengtos skaidrios dangos. Jei paviršius nenaujas ar paveiktas oro sąlygų, tinkamesnės naudoti yra priemonės iš 3M automobilių priežiūros produktų asortimento.

 • Automobilių atnaujinimas ir priežiūra
  Jei atnaujinate automobilio vidų ar išorę, pasirinkę priemones iš 3M automobilių priežiūros produktų asortimento galėsite jas nesudėtingai naudoti ir jomis taip pat atnaujinsite oro sąlygų jau paveiktą skaidrią dangą, kad ji vėl spindėtų.