Buferių arba kraštų remontas – plastikinės medžiagos

 • Jei sunku gauti pakaitinę dalį arba buferio pažeidimas nėra labai didelis, galite lengvai suremontuoti įtrūkusį buferį naudodami 3M plastiko taisymo medžiagas.

  Pasirinkus remontuoti, nereikės laukti ir pirkti brangių pakaitinių dalių; vietoj to galėsite įtraukti į sąskaitą sumą už vertingą darbo laiką, taupydami savo ir kliento pinigus.

  Naudodami 3M lankstaus plastiko lopą ir 3M lankstaus plastiko taisymo klijus, galite greitai ir patikimai atkurti buferio išvaizdą, kad jis atrodytų lyg naujas.

Vaizdo įrašas „Kaip tai padaryti“ – buferių remontasNuoseklus plastikinių buferių remonto procesas


 • 1 etapas – įtrūkimo apsaugojimas nuo plėtimosi

  Nuvalykite plotą minkštu audiniu (3M™ skydų šluoste ir tinkama riebalų šalinimo priemone).
  Ties įtrūkimo pagrindu išgręžkite 4–6 mm skersmens skylę, kad pašalintumėte įtempimą ir neleistumėte įtrūkimui toliau plėstis.

 • 2 etapas – paruošimas

  2 etapas – jungiamo paviršiaus padidinimas

  Padidinkite jungiamą paviršių atverdami įtrūkimą 3M™ Roloc™ P80 disku. Jei įtrūkimas siekia skydo briauną, atverkite įtrūkimo galą suformuodami „V“ formą ir aštriu peiliu pašalinkite plastiko likučius.

 • 3 etapas – jungiamo paviršiaus padidinimas

  3 etapas – paruošimas

  Paruoškite plotą aplink įtrūkimą naudodami 3M™ Cubitron™ II šlifavimo diską 180+, stengdamiesi neperkaitinti ir neišlydyti plastiko. Nepamirškite atlikti to iš abiejų pusių.

 • 4 etapas – taisomo ploto nuvalymas

  4 etapas – taisomo ploto nuvalymas

  Nuvalykite plotą iš vidaus ir iš išorės 3M™ VHB™ paviršių valikliu arba 3M™ bendrosios paskirties klijų valikliu 08984 ir 3M™ profesionalia skydų šluoste 34567.
 • 5 etapas – padengimas sukibimo aktyvikliu

  5 etapas – priekinės pusės padengimas poliolefino sukibimo aktyvikliu

  Užpurkškite 3M™ poliolefino sukibimo aktyviklio 05917 ant buferio priekinės pusės aplink įtrūkimo vietą. Palikite 10 minučių, kad išdžiūtų. (20 minučių, jei naudojate versiją TF – be tolueno.)
 • 6 etapas – plastiko taisymo lopo klijavimas

  6 etapas – galinės pusės padengimas poliolefino sukibimo aktyvikliu

  Užpurkškite 3M™ poliolefino sukibimo aktyviklio 05917 ant buferio galinės pusės aplink įtrūkimo vietą. Palikite 10 minučių, kad išdžiūtų. (20 minučių, jei naudojate versiją TF – be tolueno.)
 • 7 etapas – padengimas poliolefino sukibimo aktyvikliu

  7 etapas – galinės pusės taisymas

  Naudodami aplikatorių 08190, užtepkite 3M™ lanksčių dalių taisymo medžiagos 05901 ant įtrūkimo galinės pusės ir paskleiskite. Norint suteikti papildomo stiprumo, rekomenduojama naudoti 3M™ įtrūkimų sandarinimo juostą PN03020. Uždėkite juostą ant įtrūkimo, tada ant juostos užtepkite lanksčių dalių taisymo medžiagos ir ją paskleiskite.
 • 8 etapas – plastiko taisymo medžiagos tepimas

  8 etapas – priekinės pusės taisymas

  Naudodami aplikatorių 08190, užtepkite 3M™ lanksčių dalių taisymo medžiagos 05901 ant įtrūkimo priekinės pusės ir paskleiskite. Palikite 20 minučių, kad išdžiūtų.
 • 9 etapas – plastiko taisymo medžiagos paskleidimas

  9 etapas – paviršiaus suformavimas

  3M™ Cubitron™ II šlifavimo disku 180+ nušlifuokite plotą, kad išgautumėte reikiamos formos paviršių, kurį būtų galima dengti plastiko glaistu, arba paruoškite plotą taip, kad būtų galima iškart dengti gruntu.

 • 10 etapas – pjovimas ir formavimas

  10 etapas – plastiko glaisto tepimas

  Norint užbaigti remonto darbus ir paruošti paviršių gruntavimui, rekomenduojama naudoti plastiko glaisto produktus.
  Naudokite 3M™ plastiko glaistą PN51009 arba, jei norite išgauti savybes, panašias į plastiko, – 3M™ EZ šlifuojamą lanksčių dalių taisymo medžiagą, kuri ypač lengvai šlifuojama ir glotninama.