Asmens apsaugos priemonės kėbulų remonto ir dažymo dirbtuvėse

 • 3M didelį dėmesį skiriame saugai. Nuo to priklauso jūsų darbuotojų sveikata ir gerovė. Todėl dirbdami kartu su kvalifikuotais saugos specialistais, partneriais ir klientais, mūsų žmonės siekia užtikrinti pagalbą jums kuriant saugią aplinką savo darbuotojams – efektyviai ir taupiai.

  Asmens apsaugai nuo potencialiai žalingų dažų purslų, dulkių ir įrangos skleidžiamo triukšmo turi būti teikiama pirmenybė. 3M gali padėti išsiaiškinti, kokias asmeninės apsaugos priemones (PPE) naudoti, įskaitant oro kokybės ir respiratorių tinkamo prigludimo prie veido patikrinimą, patarimus dėl įstatymų nustatytų sveikatos ir saugos užtikrinimo prievolių ir saugesnio darbo praktikos pavyzdžius.

Tai turi būti svarbu jums patiems...

 • Jūsų sveikata – pats didžiausias turtas. Jūsų ir jūsų darbuotojai turi rūpintis sveikata, kad būtų užtikrinta jūsų visų gerovė ir galimybės dirbti bei atlikti užduotis.

  Be bendros jūsų fizinės ir psichinės sveikatos bei gerovės, ypatingą dėmesį reikėtų skirti gyvybiškai svarbių organų apsaugai, nes jų sužalojimas neretai gali turėti neatitaisomų pasekmių. Tuo būtina specialiai pasirūpinti ir skirti tam daug dėmesio.


 • Oda
  Vienas iš gyvybinių organų yra jūsų oda. Ji taip pat yra didžiausias organas iš visų. Oda apsaugo nuo cheminio, fizinio ir bakterijų poveikio, dalyvauja atliekant medžiagų apykaitos funkcijas ir reguliuoja kūno temperatūrą. Ji taip pat padeda justi bei prisideda aptinkant „pavojų“ jūsų kūnui, nes per odą galite justi objektų sandarą, temperatūrą, skausmą...

  Suaugusio žmogaus odos plotas yra maždaug 2 kv. m ir ji sudaro apie 1/6 kūno svorio. Odos storis yra tik 1–4 mm, o svarbiausios jos dalies – išorinio odos sluoksnio – vos 0,02 mm!

 • Akys

  Jūsų akys – raktas į vaizdų pasaulį. Tobulos kaip pati gamta ir labai jautrios jūsų akys turi natūralią apsaugą – akių vokus, blakstienas ir ašaras, apsaugančias nuo įvairaus poveikio, pvz., dulkių ar nešvarumų. Šių apsaugos mechanizmų pakanka tik įprastomis sąlygomis, bet ne tada, kai esama darbo aplinkoje, pvz., dažykloje ar kėbulų remonto dirbtuvėse. Tokiose vietose būtina naudoti tinkamus apsauginius akinius arba akinius-kaukę.

 • Jūsų ausis iš tikrųjų atlieka dvi gyvybines funkcijas – leidžia jums girdėti ir palaiko jūsų kūno pusiausvyrą. Jei klausa nesutrikusi, galite bendrauti žodžiu, taip pat iš anksto atpažinti bet kokį pavojų, suprasdami akustinius signalus. Pusiausvyros pojūtis leidžia jums judėti statiems.
 • Kaip žinia, kvėpuojant pasisavinamas deguonis ir iš kūno išskiriamas anglies dvideginis. Jei ore trūksta deguonies, sumažėja kūno ląstelių aprūpinimas deguonimi ir sutrikdomos arba sustabdomos gyvybinės funkcijos. Iš esmės deguonies trūkumo žmogus negali pajusti tiesiogiai, todėl visada būtina užtikrinti tinkamą kvėpavimo organų funkcionavimą.