• Automobilių remonto
  kėbulo atnaujinimo procesai

  Automobilių remonto
  kėbulo atnaujinimo procesai

Paviršių suvienodinimas ir poliravimas

Dažų dengimas naudojant PPS™ sistemą

Nešvarumų sulaikymas

Accuspray™ grunto dengimas

Grunto šlifavimas

Maskavimas

Glaisto dengimas

Priekinio stiklo keitimas

Skydų ir konstrukcijų sujungimas

Apsauginė danga

Plastiko taisymas

Sandarinimas

Automobilių kėbulo remontas

Asmens apsaugos priemonės

Efektyvus šlifavimo procesas

Spalvos atitikmens radimas

Dažų sluoksnio pažeidimų šalinimas

 • 3M sprendimai kėbulų remonto dirbtuvėms sukurti taip, kad palengvintų profesionalių transporto priemonių remonto meistrų darbą ir leistų atlikti jį greičiau bei rentabiliau.

  3M kėbulo atnaujinimo produktai padeda kėbulų remonto dirbtuvėms sulaukti didesnio pelno ir sėkmės. Siekiant padidinti produktyvumą ir užtikrinti klientų pasitenkinimą, svarbiausia atlikti darbą tinkamai jau iš pirmo karto. Visi 3M produktai sukurti taip, kad būtų maksimaliai veiksmingi ir leistų pasiekti užtikrintų rezultatų.

  3M siūlo produktus ir rekomendacijas remonto procesams kėbulų remonto dirbtuvių ir SMART remonto pramonėje. Vadovaukitės mūsų išsamiuose žinynuose pateikiama informacija arba peržiūrėkite demonstracinius vaizdo įrašus, kad įsitikintumėte, jog naudojate tinkamus produktus ir procedūras bei užtikrinate savo klientams kokybiškus rezultatus.


 • SMART remontas yra rentabilių metodų derinys, kurį galima panaudoti, kai plotas, kurį reikia remontuoti, yra ne didesnis už A4 formato popieriaus lapo plotą.
 • Kurdami 3M šlifavimo, apdirbimo švitriniu popieriumi ar dalių sujungimo metodus, naudojame naujausias technologijas ir glaudžiai bendradarbiaujame su automobilių pramone, todėl mūsų siūlomi darbų atlikimo metodai yra šiuolaikiški.
 • Naudojant 3M plastiko taisymo medžiagas, galima pašalinti įtrūkimus, skyles ir plyšius automobilių plastikinėse dalyse arba rekonstruoti fiksavimo detales ar kitas dalis nelaukiant, kol atvyks pakaitinės dalys.
 • Nepaisant to, kam teikiate pirmenybę – tradiciniam rankiniu būdu maišomam kėbulo glaistui ar revoliucingai, laiką ir medžiagas taupančiai DMS sistemai, 3M glaistų asortimente rasite aukščiausios kokybės produktų, kurie padės efektyviai išgauti reikiamą paviršių gruntui dengti.
 • Mūsų 3M maskavimo sprendimai puikiai tinka net kebliausioms vietoms užmaskuoti. Apsaugokite paviršius nuo dažų užpurškimo ir pasiekite preciziškų, jūsų kėbulų remonto dirbtuvių poreikius patenkinančių rezultatų. Pažangūs 3M produktai yra daug daugiau nei „tik dar viena juosta“ – siūlome maskavimo sprendimus, kurie supaprastins visą jūsų dažymo procesą.

 • 3M šlifavimo įrankiai ir metodai, įskaitant tokias pažangias technologijas kaip savaiminio užsigalandinimo šlifavimo priemonės, pvz., „Cubitron™ II“ arba „Trizact™“, padės tolygiai ir greitai nušlifuoti paviršių, o šlifavimo priemonės efektyvumas išliks ilgai. Nuo šiurkščių paviršių ir glaistyto paviršiaus formavimo iki tikslaus šlifavimo ruošiantis dengti viršutinį sluoksnį – 3M šlifavimo technologijos užtikrina, kad visuomet galėsite paruošti kokybišką paviršių, kurio reikės kito kėbulo atnaujinimo proceso etapo metu.
 • Pradedant nuo dažymo kameros būklei pagerinti skirtos 3M apsauginės nešvarumų sulaikymo sistemos ir naujovių, tokių kaip PPS™ dažų paruošimo sistema bei neseniai pristatyta „Accuspray™“ sistema, 3M gali pasiūlyti įvairių grunto ar dažų purškimo sprendimų, įskaitant įrankius ir procesus, padedančius lengvai parinkti spalvą ir sutaupyti dažų.
 • 3M produktai yra tinkamas sprendimas norint išgauti kokybišką paviršių atliekant paviršiaus suvienodinimo, poliravimo ir kitus darbus. Pradedant nuo pažangių dažų sluoksnio pažeidimų šalinimo priemonių, 3M sprendimai kėbulų remonto dirbtuvėms padeda jums lengvai atlikti tobulą apdailą pasitelkus 3M pagal spalvą pasirenkamas poliravimo ir paviršių suvienodinimo sistemas – tai idealus pasirinkimas profesionalioms kėbulų remonto dirbtuvėms!
 • Apsaugokite save ir savo komandą nuo potencialiai žalingų dažų purslų, dulkių ir triukšmo. 3M padeda nustatyti tinkamas ir jūsų poreikius atitinkančias asmens apsaugos priemones (PPE).
 • 3M ir „Festool Automotive Systems“ pradėjo pasaulinį strateginį bendradarbiavimą, kad galėtų geriausiai aprūpinti automobilių remonto po avarijų pramonę. Geriausios savo klasėje 3M šlifavimo priemonių naujovės, įskaitant „3M™ Cubitron™ II“ šlifavimo priemones, dabar prieinamos kartu su aukščiausios kokybės „Festool Automotive Systems“ paviršiaus paruošimo įrankiais, įskaitant pneumatinius ir elektrinius šlifuotuvus, poliruotuvus ir atraminius diskus, siurbimo sistemas ir paviršiaus paruošimo darbo vietas, dulkių ištraukimo galimybes bei aptarnavimą.