3M Automobilių pramonė
3M™ PPS™ 2.0 serijos dažų paruošimo ir dažymo sistema

Pristatome 3M™ PPS™ 2.0 serijos dažų paruošimo ir dažymo sistemą

Sekantis žingsnis dar didesnio dažymo našumo link

 • 3M™ PPS™ 2.0 serijos dažų paruošimo ir dažymo sistema

  Kaip dažytojas jūs savo darbui skiriate ypatingą dėmesį ir žinote, kad remonto darbų kokybė priklauso nuo jūsų dažymo kameroje atlikto darbo kokybės. Jūs neturite laiko eksperimentuoti su nepatikrintais įrankiais arba laukti specialių nuolaidų tiekiamoms prekėms. Laikas ir kokybė yra pinigai, o jūs turite laiku paruošti ir atiduoti klientui jums pristatytus automobilius.

  Dažytojams reikėjo švaresnio, spartesio ir efektyvesnio būdo maišyti ir purkšti dažus, todėl 3M prieš 20 metų išrado pirmąją vienkartinę 3M™ PPS™ dažų paruošimo ir dažymo sistemą.

  3M mokslininkai stebėdami ir dirbdami su šimtais dažytojų visame pasaulyje patobulino 3M™ PPS™ sistemą, kad darbuotojai greičiau ir efektyviau atliktų dažymo darbus.

  Pristatome 3M™ PPS™ 2.0 serijos dažų paruošimo ir dažymo sistemą.

  Atnaujinta nuo jungties iki indelio, ši sistema palengvins jūsų darbą. Ši sistema užtikrins spartesnį ir švaresnį dažymo procesą. Ji pavers jus geresniu ir našesniu dažytoju, suteiks jums daugiau pasitikėjimo savo dažymo kokybe. Šios sitemos dėka jūs galėsite netgi viršyti savo klientų ir serviso kolegų lūkesčius.

  Tai yra naujos kartos 3M™ PPS™ dažymo revoliucija. Neleiskite niekam sutrukdyti jums dirbti greičiau ir švariau, užtikrinti aukštesnę dažymo kokybę. Reikalaukite 3M™ PPS™ 2.0 serijos sistemos.

   

Sužinokite daugiau apie 3M™ PPS™ 2.0 seriją

Mėgaukitės švaresniu, paprastesniu ir spartesniu dažymu dirbant su 3M™ PPS™ 2.0 serijos dažų paruošimo ir dažymo sistema.

3M™ PPS™ 2.0 serijos dažų paruošimo ir dažymo sistemos vaizdo medžiaga

 • Atnaujinta dažymo sistema nuo jungties iki indelio

  Šeši patobulinimai - nuo jungties iki indelio.

  Šeši patobulinimai - nuo jungties iki indelio.

Adapteris su 4 taškų fiksavimo jungtimi.

Maksimaliai padidina stabilumą purškiant. Paprasčiau ir patogiau valyti.

Daugkartinio naudojimo indas kiekviename rinkinyje

Kiekvieną darbą pradėkite naudodami švarų indą, išvengiant dažų sankaupų ir nešvarumų. Ant indo nurodyti medžiagų maišymo santykiai, pakeičia įprastus maišymo indus.

Didesnis sandarinimo kamštis.

Praplatintas jo pagrindas suteikia daugiau stabilumo ir kartu užsandarina ir apsaugo dažus, kai indas laikomas apverstas nenaudojant. Jis palaiko filtro drėgmę ir apsaugo, kad nereikėtų keisti dangtelio, kai indelyje dar pakanka medžiagos.

Prieigos langelis.

Jis padeda naudotojams prilaikyti įdėklą nuimant dangtelį, todėl galima daug švariau ir lengviau dažyti, papildyti ir nuimti dangtelį. Taip pat paprasčiau stebėti dažų lygį.

Išgaubtas dangtelis su filtru per visą skersmenį.

Didesnis dažų kiekis susikaupęs po filtru pavėlina dažų pulsavimą purškimo metu.

Integruota tvirtinimo sistema.

Tiekiamas su kiekvienu dangteliu. Išlieka švaresnis. Greičiau užsifiksuoja. Mažiau dalių, kurias reikia stebėti.

3M™ PPS™ 2.0 serijos dažų paruošimo ir dažymo sistemos komponentai


Pasirinkite jūsų dažų purškimo pistoletui tinkamą adapterį

Naudokitės žemiau pateiktų produktų pasirinkimo įrankiu, kuris padės rasti jūsų dažų purškimo pistoletui tinkamą 3M™ PPS™ 2.0 serijos sistemos adapterį.


3M™ PPS™ 2.0 serijos dažų paruošimo ir dažymo sistemos ištekliai

3M siekia padėti jums darbą atlikti švariau, lengviau, sparčiau ir saugiau. Naudokite mūsų išteklius ir raskite jums reikiamus įrankius.