1. 3M Automobilių pramonė

3M Automobilių pramonė

Vyras, laikantis stabdžių diską
100 metų inovacijų– šiuolaikiškam darbui su automobiliais.
Peržiūrėti produktus automobilių pramonei

Automobilių pramonės rinkos

Viską atlikite teisingai – iš pirmo karto.

Jūsų reputacija užtikrina ištikimus klientus ir padeda išsiskirti iš konkurentų. Sukaupėme beveik 100 metų patirtį automobilių pramonėje ir išmanome visus automobilių dizaino, gamybos ir remonto niuansus – padedame originalios įrangos gamintojams sumažinti kuro sąnaudas naudojant lengvus sprendimus, o automobilių kėbulų specialistams padedame modernizuoti dažymo procesą.


Automobilių pramonei skirti produktai

Peržiūrėti visus automobilių pramonei skirtus produktus

 

 • Viską atlikite teisingai – iš pirmo karto.

  Jūsų reputacija yra neįkainojama. Ji užtikrina ištikimus klientus ir padeda išsiskirti iš konkurentų. Sukaupėme beveik 100 metų patirtį automobilių pramonėje ir žinome visus automobilių dizaino, gamybos ir remonto niuansus – padedame originalios įrangos gamintojams sumažinti kuro sąnaudas naudojant lengvus sprendimus, o automobilių kėbulų specialistams padedame modernizuoti dažymo procesą. Galime padėti greičiau ir patikimiau atlikti darbus, kad sustiprintume gerą reputaciją.

 


Inovacijos, kurios veikia

 • 2015-03-13

  Švieskite ryškiau. Būkite saugesni.

  3M™ priekinių žibintų atnaujinimo rinkiniai padės pagerinti žibintų ryškumą daugiau nei 200%, užtikrinant saugų vairavimą naktį.

  2015-03-13
 • 2015-03-13

  Padidinkite našumą. Sumažinkite atliekų kiekius.

  Suderinę 3M™ Accuspray™ ir PPS™ sistemas, darbus atliksite greičiau, lengviau ir pigiau – kiekvieną kartą.

  2015-03-13
 • 2015-03-13

  Garantuoja, kad rankinis šlifavimas bus patogus ir eisis taip, kaip reikia.

  Su „3M™ Flexible Abrasive Hookit™“ šlifavimo lakštais – juos galima naudoti drėgnus ar sausus, rankomis ar mašina – užtikrinsite būtent tokį grunto šlifavimą, mišinio paruošimą ir baigiamąjį dažymą, kokio jums reikia.

  2015-03-13
 • 2015-03-13

  Klausykitės radijo, ne kelio.

  Pasinaudodami 3M™ Thinsulate™ garso izoliacija ir 3M™ tvirtinimo juostomis, automobilius kuriantys ir juos remontuojantys turi galimybę klientams pasiūlyti lengvesnes, tylesnes ir efektyvesnes transporto priemones. 

  2015-03-13

Inovacijos, kurios veikia


Apie 3M automobilių pramonės rinkas

 • 3M – tai ekspertai, kurie suteiks jums pasitikėjimo kokybiškai atlikti savo darbą. Nuo langų tamsinimo iki automobilių plėvelių, dažų ir priežiūros – siūlome įrankius, kurie padės jums užsitikrinti gerą reputaciją. Mūsų automobilių remonto, apdailos ir priežiūros sprendimai skirti užtikrinti, kad į kelią iš jūsų išvažiuos nepriekaištingi automobiliai.